radomyshl.com Радомышль
 
04 березня 2013
-

В Радомишльському районі тривають пошуки двох зниклих дітей.

В Радомишльському районі тривають пошуки двох зниклих дітей.

Нагадаємо, 8 лютого о 21:00 до служби цивільного захисту Радомишльського району надійшло повідомлення про те, що у селі Глиниця зникло 2 хлопчики, 2008 та 2009 років народження.

Пошуки, що були розпочаті у той же день міліціянтами, на жаль, виявилися безуспішними. Зранку наступного дня 26 правоохоронців та 5 рятувальників 16 державної пожежно-рятувальної частини міста Радомишль на чолі з начальником служби цивільного захисту району продовжили пошукові роботи вже вздовж р. Мика та прилеглої до села Глиниця території.

Акваторію річки Мика обстежували водолази Коростенської міської комунальної рятувальної служби, ними пройдено близько 400 м русла даної водойми.

Станом на 07:00 2 березня дітей не знайдено.

Пошуково-рятувальні роботи тривають.Координацію дій залучених сил здійснює оперативна група Управління ДСНС у Житомирській області.

В Радомишльському районі тривають пошуки двох зниклих дітей.В Радомишльському районі тривають пошуки двох зниклих дітей.В Радомишльському районі тривають пошуки двох зниклих дітей.В Радомишльському районі тривають пошуки двох зниклих дітей.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.