radomyshl.com Радомышль
 
05 березня 2013
-

У Радомишльській районній раді запровадять "пропускний режим"

У Радомишльській районній раді запровадять "пропускний режим"

До уваги депутатів на сесії районної ради 22 лютого було запропоновано «Положення про організацію охорони й пропускного режиму в адміністративному будинку Радомишльської районної ради».

Серед багатьох регламентуючих нововведень у Положенні передбачено охорону приміщення і запровадження пропускного режиму. У разі його прийняття до райради пересічна людина зможе потрапити лише після пред’явлення документу, що засвідчує його особу. Один з пунктів документу нагадує епізод з фільму Ельдара Рязанова «Дайте жалобную книгу» і зобов’язує охоронців знати все начальство в обличчя. Бо якщо рядовим працівникам райради і держадміністрації доведеться показати посвідчення то їх керівному складу і керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів та тим хто дислокується у цьому приміщенні документом прописано входити просто так.

І зовсім незрозумілий пункт 2.14 « з табельною зброєю, боєприпасами і спеціальними засобами до адміністративних будинків можуть проходити особи, мають право на їх носіння». Проте обговорення цього документу депутати відхилили. Поки-що.

Джерело: Radomyshl-city


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Стали боятися що би головного свого ідола улянова не звалили да і себе не забули, а от ремонт белого дома то не завадило би, але в комплексі з оновленням благоустрію без маячного памятника.
  • Шановні, коли людям вже в край допече, то не Спасе вас не охорона, ні двометрові забори, ні армія не спасе. Люди йтимуть по головам, аби вцепитися в горло тим князям! Слава Україні!!!