radomyshl.com Радомышль
 
10 березня 2013
-

8 березня народний депутат Віталій Журавський вітав жінок Радомишльського району

8 березня народний депутат Віталій Журавський вітав жінок Радомишльського району

8 березня народний депутат України Віталій Журавський вітав жінок у своєму виборчому окрузі на Житомирщині.

Привітання від народного обранця з нагоди Міжнародного жіночого дня отримали пацієнтки та медичний персонал Радомишльської районної лікарні. Віталій Журавський у святковий день відвідав 10 відділень лікарні, включаючи інфекційне та пологове, і особисто вручив усім жінкам подарунки.

«Проводжу такі акції вже не вперше, 8 березня для мене – не вихідний день. У Радомишльській районній лікарні я відчув, що цих жіночок з села, які мусили з різних обставин залишитися на святкові дні у лікарні, ніхто не вітав. Сподіваюся, що солодкий подарунок – коробка цукерок, печиво та смачний чай – створив їм святковий настрій», - сказав Віталій Журавскьий.

Породіллі отримали у подарунок від народного депутата теплі пледи, а весь медичний персоналу, від прибиральниць до лікарів – гарні кофейні сервізи.

Крім того, з привітанням народного обранця з нагоди жіночого свята вийшов черговий випуск газети «Вибір» накладом 60 тис. примірників, який безкоштовно розповсюджується у 66-му виборчому окрузі Житомирської області.

8 березня народний депутат Віталій Журавський вітав жінок Радомишльського району8 березня народний депутат Віталій Журавський вітав жінок Радомишльського району

Прес-служба Віталія Журавського


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • А где бахилы, белые халаты на человеках в кадре? Кто их в верхней одежде пустил в палату?
  • PR, такий PR...