radomyshl.com Радомышль
 
01 квітня 2013
-

На Радомишльщині рівень води у річках може піднятися на 1,5 м

На Радомишльщині рівень води у річках може піднятися на 1,5 м

31 березня – 2 квітня очікується інтенсивне сніготанення в басейнах річок Житомирської області: Уборть, Уж, Тетерів, формування силового та місцевого стоку, значного талого стоку на малих річкових водозборах із різкими підйомами рівнів води на цих річках. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

"На Уборті, Ужі, Тетереві та їх притоках ріст рівнів води очікується в межах 0,8-1,5 м над поточним станом на ранок 29 березня із виходом води на більшості ділянок заплави та її затоплення у верхів'я Уборті, на Ужі, Тетереві та їх притоках та загрозою перевищення небезпечних відміток підтоплення присадибних ділянок та господарських споруд на р. Норин — в/п Славенщина та Уборті — в/в Рудня Іванівська", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за прогнозом Гідрометцентру України сьогодні в північних областях сніг, мокрий сніг, вдень з переходом в дощ, місцями сильні опади, налипання мокрого снігу і ожеледь. У Києві вранці сильний сніг і мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу. Мокрий сніг та дощ очікується також в західних та Вінницькій областях, вночі на Закарпатті сильні опади. На решті території без опадів, лише вранці та вдень на Черкащині та Полтавщині мокрий сніг та дощ.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.