radomyshl.com Радомышль
 
03 квітня 2013
-

З 1 квітня у Радомишльському районі діятиме заборона на вилов риби та раків

З 1 квітня у Радомишльському районі діятиме заборона на вилов риби та раків

З 1 квітня у Житомирській області діятиме заборона на вилов риби. Відповідний наказ опублікований на офіційному сайті управління рибоохорони в Житомирській області.

«Встановити весняно-літню заборону на вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у такі строки:

- на річках та їх притоках з 1 квітня по 20 травня;

- на водосховищах та ставках з 1 квітня по 10 червня;

- у новостворених водних об'єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об'єктів (в межах діяльності управління) з 1 квітня по 30 червня», - йдеться в наказі.

Окрім цього, у вказані терміни забороняється пересування будь-яких плавзасобів, що належать фізичним та юридичним особам, за винятком суден державних органів, які здійснюють патрульну службу.

Протягом майже чотирьох місяців у водоймах області не можна буде ловити і раків.

«Заборонити вилов раків у водоймах, що підконтрольні управлінню в період з 1 квітня по 20 червня і з 15 липня по 5 вересня, під час виношування ікри, личинок, першої і другої линьок», - зазначається в наказі.

Однак у період весняно-літньої заборони дозволятиметься любительський і спортивний лов риби з берега в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок та за межами місць нересту однією поплавковою або донною вудками з одним гачком і спінінгом.

Місцями нересту слід вважати мілководні, зарослі вищою водяною рослинністю або закорчовані ділянки водойм, стариці, заплави та заливні луки, прибережну рослинність на річках, озерах, водосховищах, штучних водних об’єктах.

В період нересту риби також заборонять організацію змагань з рибальства та підводного полювання.

Наказом передбачено проведення трьохмісячника охорони рибних запасів у водоймах області з 1 квітня по 30 червня 2013 року. Буде посилена охорона водойм особливо нерестовищ і шляхів підходу до них плідників риб.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.