radomyshl.com Радомышль
 
07 квітня 2013
-

РАДОМИШЛЬСЬКІЙ ВЛАДІ НЕВДОВЗІ ПРИЙДЕТЬСЯ ПІДНАТУЖИТИСЯ

РАДОМИШЛЬСЬКІЙ ВЛАДІ НЕВДОВЗІ ПРИЙДЕТЬСЯ ПІДНАТУЖИТИСЯ

Голова Житомирської облдержадміністрації С.Рижук розпорядився щодо проведення заходів із санітарної очистки та благоустрою населених пунктів області. Він зобов’язав місцеву владу організувати та провести 20 квітня 2013 року загальнообласний день благоустрою, акцію з посадки дерев та наведення санітарного порядку, залучивши до цієї справи політичні партії, громадські організації, навчальні заклади, державні та бюджетні установи.

Наказано під час проведення місячника зосередити особливу увагу на прибирання та вивезення побутових відходів і сміття, приведення в належний санітарний стан полігонів твердих побутових відходів, ринків та закріплених територій (вулиць, тротуарів, комунальних доріг), благоустрій природних джерел питного водопостачання, тощо. Окрім того губернатор має наміри "вживати заходів до посадових осіб, які допустять службову недбалість при виконанні заходів із благоустрою відповідно до чинного законодавства.

Запровадити «гарячу лінію» у районах та містах"

 

Джерело: Radomyshl-city


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Ой, як я чекаю цієї гарячої лінії... )))
 • В Радомышле есть шестиэтажные здания?
 • Если считать цокольный этаж, то на 6 этажей выглядит дом в котором расположен сбербанк. Если ты имеешь ввиду картинку сверху, то это скорее всего просто визуализация темы.
 • Я про визуализацию. Ведь есть много фотографий Радомышля с таким же мусором, даже у меня, правда в телефонном качестве.
 • Фотографія явно не з нашого міста. Таких багатоповерхівок в Радомишлі немає. Але автору Радомишль-сіті черговий раз потрібно щось провокативне закинути. Так сміття є і буде.Поки радомишляни не перестануть його викидати собі під ноги.Мешканці платити за вивіз не хочуть, а де брати кошти КП "Благоустрій"(нині "Радомишль") на зарплати , техніку тощо. Депутати міськради прийняли два рішення: 1) купити два трактора з причіпами для прибирання снігу і сміття (з виділенням коштів) та 2) затвердили на сесії склад тендерного комітету (на позачерговій сесії).
  Чому автор не пише про розкрадання земельки міста з 2006 по 2010 роки загалом 20 га за головування Пирож..... Адже відбувся суд!!! Чи кишка тонка ? Або ж про незаконні рішення виконкому міськради ( а не сесії ) протягом 2002-2006 років про надання земельки колишньому міському гол.. Капран....?? Чи про себе не хочеться писати ? Чому виконкому ?? Бо ховали від депутатів. Я колишній працівник і знаю достовірно. Або чому притягнуто до кримінальної відповідальності 6 працівників міськради та її комунальних підприємств за діяльність протягом 2006-2010 років !!? Міський голова 2006-2010 років ще й орден отримав ??!!!!
 • згадується стара приказка "Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять ".
  Та ситуація яка виникла з сміттям, вся на плечах радомишлян. Такого свинства по відношенню до свого міста, ніде мабуть немає.
 • Есть. Например здесь:http://tema.ru/travel/south-sudan/, очень похожая свалка.
  Тема: "В стране нет помоек. Зачем нужны помойки, если мусор удобно ложится под ноги?"