radomyshl.com Радомышль
 
28 квітня 2009
-

Як живеш, місто?

Як живеш, місто? Міський голова А.Пироженко провів нараду з керівниками міських комунальних служб і підприємств міської комунальної власності, на якій проаналізовано хід проведення в місті весняної толоки з благоустрою і санітарного очищення. Голова звернув увагу на потребу активізувати наведення порядку в місті, ефективніше використовувати при цьому бюджетні кошти, не допускаючи марнотратства. В першу чергу увага зосереджувалась на зони відпочинку, сквери і парки, пам'ятні місця, кладовища, впорядкування і озеленення вулиць, ліквідацію стихійних смітників. Водночас міська влада сподівається на підтримку підприємств і організацій. Для початку - хоча б на утримання в чистоті прилеглі до них міські території.
І, як зазначив А. Пироженко, потрібно наполегливіше працювати з жителями міста стосовно організованої утилізації побутових відходів на всіх без винятку вулицях, залучити до цього депутатський корпус, громадські організації. А ще - впливати на свідомість городян щодо їх ставлення до громадського майна. Бо часто-густо можна бачити зразковий порядок у власному подвір'ї, а за ворітьми завезені цим же господарем купи каменю, будматеріалів, які затруднюють прохід пішоходів і рух автотранспорту. То хай би скинув ті купи у себе на обійсті. Так ні, добре усвідомлюють, що ото - моє, там має бути порядок, а за парканом - міське, тому й байдуже, що там безлад. Дехто роками тримає на вулиці купи каміння, цегли, чекаючи, очевидно, що їх заберуть для потреб міста комунальники. То, мабуть, так і будемо робити. А закон, треба сказати, це дозволяє. Деякі горе-господарі занедбали власні будинки настільки, що вони ось-ось заваляться. У таких випадках слід також застосовувати законодавчі важелі щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності за неналежне утримання житла, а то й вилучати такі будинки у громадський фонд, якщо висновки не робитимуться. Тут повинні активніше діяти правоохоронні органи, які також мають у цій сфері відповідні законні повноваження. Адже лише спільними зусиллями можна домогтися наведення порядку.
В. Молодико.

Матеріал з районної газети Радомишля "Зоря Полісся"


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • й
    буд-матеріали заважають руху транспорту? Нехай Пироженко дороги зробить нормальні, тоді і люди і транспорт без проблем будуть рухатись. Підор вусатий.

    молодець що парк в порядок привів . але у нас така молодь. стидно говорити, після дискотек одне сміття та ригачкі...
  • згоден з гостем на всі сто! А ще саме паскудне що може бути в парку, це коли 13 річна дівчина йдучи по парку з цигаркою в руках матюгається 4х поверховим мато.... Ви хочете сказати що це нормально???? wassat
  • не живе а доживае....