Власна справа – Радомишльський районний центр зайнятості. ВІДЕО

Власна справа - Радомишльський районний центр зайнятості. ВІДЕО

Радомишльський центр зайнятості активізував впровадження програми надання одноразової допомоги на відкриття власної справи.

Ініціативні люди які з будь яких причин втратили роботу, можуть змінити статус безробітного на приватного підприємця. Служба зайнятості надає не лише кошти, а й допомагає від навчання підприємницькій діяльності до впровадження бізнес плану в реальне життя.

Варто сказати що програма надання одноразової допомоги не нова, проте з часом набуває все більшої популярності. Скажімо не рідко людина яка зареєструвалася в центрі зайнятості сама звертається з проханням допомогти їй відкрити власну справу.

Шукати роботу з гарантованим заробітком та соціальним пакетом чи створювати бізнес самому вибір звичайно особистий. Проте той хто ризикнув сьогодні про такий крок не жалкує… Умови надання одноразової допомоги доволі прозорі і головне ця справа контролюється та підтримується службою зайнятості від навчання підприємницькій діяльності до практичного механізму створення бізнесу.

Сьогодні державна служба зайнятості від мегаполісу до районного центру розвинула сучасну гнучку систему та методику допомоги людині знайти себе в цьому житті. Саме тому у випадку втрати роботи не потрібно впадати у відчай, натомість варто звернутися до центру зайнятості за місцем проживання, там справді допоможуть.