radomyshl.com Радомышль
 
14 квітня 2013
-

Навчання населення на території Потіївської сільської ради

Навчання населення на території Потіївської сільської ради

В зв’язку з приростом пожеж та загибеллю на пожежах на території Потіївської сільської ради 04.04.2013 року працівниками Радомишльського РС Управління Держтехногенбезпеки та особовим складом ДПРЧ – 16 м. Радомишль із залученням працівників Радомишльської РДА та депутатів сільради відбулося відпрацювання Потіївської сільської ради.

Під час відпрацювання було проведено обхід житлових будинків особлива увага була приділена кризовим , багатодітним сім’ям та одиноким людям , проведено роз’ясненням елементарних правил пожежної безпеки та роздавання листівок – пам’яток жителям сіл,який проводили працівники ДПРЧ -16 м. Радомишль разом з депутатами сільської ради.

Навчання населення на території Потіївської сільської ради

Працівниками Радомишльського РС Управління Держтехногенбезпеки України в Житомирській області було виявлено ряд причин, які можуть призвести до виникнення пожежі, а саме: не проводиться очищення димоходів та печей від сажі; печі не мають протипожежних розділок (відступки) від горючих конструкцій; підлога з горючих матеріалів не захищена під топковими дверцятами металевим листом розміром 0,7*0,5 м; користування печами, які мають тріщини; використання для димових труб азбестоцементних та металевих труб; експлуатація саморобних подовжувачів, які не відповідають вимогам ПУЕ; користування пошкодженими розетками, вимикачами та іншими електровиробами.

 

Навчання населення на території Потіївської сільської радиНавчання населення на території Потіївської сільської ради

Відпрацювання села закінчилося показовим виступом учням Потіївської ЗОШ пожежного автомобіля з пожежно-технічним обладнання. Також відбувся виступ працівників ДПРЧ-16 для учнів Потіївської школи-інтернат із ліквідацією умовної пожежі в учнів була можливість одягнути бойовий одяг пожежника та потримати власноруч пожежно-технічне обладнання.

Всім присутнім виступ дуже сподобався та залишив приємні враження.

Надіємося на те, що проведена робота не була даремної і кожний із мешканців взяв собі дещо корисного із поданої інформації!!!

 

Інспектор Радомишльського РС Управління Держтехногенбезпеки України в Житомирській області А.С. Тайпакова


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.