radomyshl.com Радомышль
 
15 квітня 2013
-

МОЯ МІЛІЦІЯ МЕНЕ БЕРЕЖЕ

МОЯ МІЛІЦІЯ МЕНЕ БЕРЕЖЕ

Це не просто красиві слова, це правда. Хочу висловити щиру вдячність начальнику міліції Радомишльського району Житомирської області Тетерському Володимиру Романовичу та старшому міліціонеру району Романенко Роману Васильовичу. Якби не вони, то мене, напевно, в живих не було б. Вже кілька разів моєму здоров’ю та моєму майну загрожувала небезпека:

Я лежала хвора. Злодій про це знав, і здійснив пограбування. Я повідомила про це Тетерському В.Р., той в свою чергу направив до місця злочину дільничного Романюка Р.В. Реакція на мою заяву була миттєвою. Дільничний одразу знайшов злодія і передав його до суду.

Двоє алкоголіків-нероб пізнього вечора вибивали двері на веранді і вимагали гроші на горілку. На ранок приїхав дільничний та пішов до них додому. Більше вони мене не турбували.

Зек-гвалтівник почав мене переслідувати, я боялась перебувати і в будинку, і навіть ходити в дворі. Приїхав Романенко Р.В., уважно мене послухав і сказав:

“Більше він до вас не тільки в хату не зайде, а й ваш двір буде оминати”

Романенко Р.В, захистив мою людську гідність і жіночу честь. Він врятував моє життя. А ще, Романенко Р. В. Захистив мене від циганів-аферистів. Важко навіть порахувати всі ситуації, коли мене захищала наша міліція.

Я вчителька-пенсіонерка. Живу одна. На всі мої заяви Тетерському Володимиру Романовичу реакція була миттєвою. Я вирішила поїхати в Радомишль, зайти в міліцію і подякувати Володимиру Романовичу. Нарешеті, мені довелось побачити людину, якій я завдячую своєю безпекою. Мене приємно вразили його простота, чемність та освіченість, а також культура та ввічливість його підлеглих. Романенко Р.В. одержав підвищення. Зараз він старший міліціонер. Сподіваюсь, що це не останнє його підвищення. То не солдат, який не мріє стати генералом. Тетерського В.Р. поважають колеги і всі хто його знає. Нажаль, за людяність, доброту та совісність не дають медалей. Я знаю, доти, доки міліцією керує Тетерський В.Р доти я, і такі, я, будемо мати захист.

Нехай щастиь у службі та у всіх починаннях!

 

З повагою Рульва Т. Є.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Тетерський Володимир Романович і Романенко Роман Васильович, з нашого району хлопці, а не прислані донецькі казачки, тож і служать вірою і правдою, як і належить правоохоронцям, хоча їм нині не легко, оскільки мусять прогинатись перед вищим, як у області так і в Україні, донецьким начальством.
  • Плохо жить без огнестрела
  • Низький поклон нашій міліціі!