radomyshl.com Радомышль
 
18 квітня 2013
-

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА РАЙРАДИ В.ТУЖИК ВІДБУВ ПОДИВИТИСЯ ЯК У НИХ.

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА РАЙРАДИ В.ТУЖИК ВІДБУВ ПОДИВИТИСЯ ЯК У НИХ.

За інформацією прес-служби обласної ради на прес-конференції 10 квітня голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський повідомив, « що 12 квітня делегація працівників органів місцевого самоврядування вирушає у поїздку, в рамках якої відбудеться ознайомлення з організаційною побудовою, пріоритетами, принципами та методами діяльності Ради Європи, Європейського Суду з прав людини, Європейського Парламенту, ЮНЕСКО, Європейської комісії та НАТО, а також напрямками співробітництва цих міжнародних інституцій з Україною», - інформує прес-служба обласної ради.

А перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков розповів:«Візит триватиме з 12 до 23 квітня. Його учасниками стануть 50 представників органів місцевого самоврядування Житомирщини: сільські, селищні, міські голови, голови районних рад та кілька працівників обласної ради. Поїздка відбудеться за рахунок днів відпустки і за власні кошти учасників делегації».

оїздка коштуватиме кожному делегату приблизно 1 тисячу євро. У складі делегації 18 депутатів обласної ради, 15 голів районних рад та міські голови з Бердичева і Новоград-Волинська.

Джерело: Radomyshl-city


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Будут учить европейских нубов как правильно самоврядувать
  • До жопи ваші поїздки. Доки не перестанете брати хабарі, нічого не зміниться, доки не почнете працювати, а не зади гріти - нічого не зміниться. Доки не зміниться ваше відношення до простих людей, доки не зміниться система збору податків, доки не зміниться судова, медична, політична система - нічого не зміниться. Ці гроші викинуті на вітер. Як би там не було - ви нічого сюди не привезете, окрім сувенірів родичам і подарунків колегам. Ви - просто паразити на тілі мого народу, що сплачує найбільшу кількість податків у Світі, що сплачує найбільші по відношенню до доходів податків у Світі, що повірив вашій брехні, що терпить вас в скруті своїй, що живе в злиднях своїх і не має змоги прагнути до кращого.. А ті, хто отримує крихти з ваших столів перетворюють життя простих людей в загальне лицемірство. Ви отрута....