Радомишльські таксисти засмічують місто. ВІДЕО

Радомишльські таксисти засмічують місто. ВІДЕО

Засмітити околиці можуть не тільки кидаючи папірці і виносячи з дому пакети зі сміттям, як це роблять зазвичай у нашому місті. А й навіть здавалось би ті, хто працює безпосередньо на вулиці.

Саме так у нас роблять водії таксі. Паркуючи свої авто біля гастроному “24 години”, водії й проводять в них більшість свого часу, то п’ючи каву, жуючи пиріжки, палячи і плюючи насіння. Як результат — центр міста всіяний пластиковими стаканчиками, недопалками, шкарлупою від насіння, папірцями та пакетами. Ще кілька днів тому, працівники гастроному “24 години” вийшли на весняне прибирання і привели до ладу прилеглу територію. Проте, запрошувані до заходу таксисти проігнорували цей обов’язок і прагнення тримати в чистоті місто, в якому вони живуть.

У багатьох містах Україні вже діє практика карати водіїв за викинуте з вікна сміття. Виховання особистості, створення у правопорушника психологічного бар’єру проти спокуси напаскудити на дорозі або узбіччі, викинувши сміття у вікно свого автомобіля або громадського транспорту – така мета нового законопроекту, який був зареєстрований у Верховній Раді під номером 2667.

Щоб було легше довести вину любителя смітити, законними є будь-які технічні засоби фото- і відеофіксації. Саме такою функцією скористався свідок події депутат міської ради Сергій Заяць, який за сумісництвом є директором даного закладу.

Просимо познайомитись з водієм, який залюбки запльовує рідне місто і працю тих, хто його прибирає:

Депутат міської ради Сергій Заяць