В Кочереві зважували вантажівки. ВІДЕО

В Кочереві зважували вантажівки

Більшість Українських доріг не розраховані на сучасний важковаговий транспорт, який окрім того, водії ще й перевантажують.

Особливо складною ситуація на дорогах стає під час високих температурних показників. А тому, вже з початком весни, дорожні служби спільно з правоохоронцями намагаються запобігти таким порушенням. На спеціально визначених та облаштованих площадках, за допомогою пересувного пункту здійснюється габаритно – ваговий контроль транспортних засобів.

Розпочали роботу на трасі Київ-Чоп поблизу стаціонарного посту «Кочерів». За декілька днів роботи було перевірено понад три соті вантажівок.

Дороги в Україні жахливі, констатують і експерти і водії і чиновники. Аби зберегти, ті які ще у нормальному стані, керівництво держави приймає рішення обов’язково перевіряти важковаговий транспорт, адже надмірна вага одна з причин руйнацій шляхів.

За день правоохоронці зупиняють понад півсотні важковаговиків. Близько десяти відсотків – порушники.

Після такого спілкування водія чемно запрошують пройти ваговий контроль, де робота чекає вже на представників Укравтодору.Вантажівці варто лише виїхати на спеціально прилаштовані пластини. Далі справа техніки.

Підтримують все це і ті, хто не порушують ці правила, але щодня їздять українськими дорогами.

Згідно правил існують норми, яких повинні дотримуватися перевізники, кажуть спеціалісти, якщо ж порушив плати.

Загалом розповідають правоохоронці, все це світова практика збереження і облаштування шляхів.

тому, на їх думку, аби порушників стало менше такі комплекси варто розставити на усіх дорогах.. Щоправда їх спочатку треба відремонтувати.

Джерело: ЖОДТРК