Аграрний міністр Микола Присяжнюк садив ліс у Краснобірці. ФОТО. ВІДЕО

Аграрний міністр Микола Присяжнюк садив ліс у Краснобірці

Учасниками головного заходу акції “Майбутнє лісу – в твоїх руках!” в Радомишльському лісомисливському господарстві стали працівники Міністерства аграрної політики і продовольства на чолі з міністром Миколою Присяжнюком. На площі у понад 2 гектари в Краснобірському лісництві вони посадили майже 11,5 тисяч сіянців сосни. Допомагали київським гостям лісівники та члени шкільних лісництв.

Аграрний міністр Микола Присяжнюк садив ліс у Краснобірці

Спілкуючись з журналістами, Микола Присяжнюк розповів, що робота по садінню лісу для нього не нова і насправді дуже приємна. Міністр наголосив на важливості збільшення лісистості всієї України і поставив в приклад Житомирську область, яка на третину вкрита лісами.

Всього цієї весни на Житомирщині буде висаджено 5,5 тисяч гектарів лісу.

Під час проведення головного заходу акції “Майбутнє лісу – в твоїх руках!” в держлісгоспах Житомирщини загалом висаджено по 2 дерева на кожного жителя області.

На фоні цього міроприємства все ж є дуже помітним той факт, що останнім часом активізувалась вирубка лісів. Це помічають навіть пересічні громадяни. Чи буде Житомирщина на третину вкрита лісами, а не лісопосадками?