radomyshl.com Радомышль
 
25 квітня 2013
-

У Радомишлі варять пиво «Трапезне» на освяченій воді

У Радомишлі варять пиво «Трапезне» на освяченій воді

Майже рік тому у Радомишлі почали випускати пиво, на етикетці якого пишуть – «Зварене на освяченій воді».

Але, як виявляється, пиво зварили не тільки на освяченій воді, а і на освяченому обладнанні, пише блогер newsparky.

5 червня 2012 року Святійший Патріарх Кирило і всієї Русі-України Філарет освяти приміщення Радомишльського пивзаводу, де розміщене обладнання для виготовлення пива «Трапезне.

До того ж, на пляшці написано, що частина коштів із продажу кожної пляшки іде на підтримку та реставрацію Монастиря Симонос-Петрас на святій горі Афон.

Це чоловічий монастир, і він розташований у горі, заснований у 1257 році.

У Радомишлі можна купити пиво «Трапезне» у розважальних закладах від 9 гривень за пляшку.

У Радомишлі варять пиво «Трапезне» на освяченій водіУ Радомишлі варять пиво «Трапезне» на освяченій воді


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Я аж протрезвів!..
  По перше не чекав такої безсовісної реклами від адміністрації сайту. Завжди був доброї думки про них.
  Філаретові якшо дивуватись - ніяких нервів не вистачить, але насправді дуже важко спокійно дивитись на те що творять ці ряджені вовки.
  Треба дізнатись чи має до цього насправді якесь відношення монастир Симонас-Петрас.
  Патріарх не Кирило, а мабудь малося на увазі київський. там іще повно помилок, на КП-шників це схоже, шо самі текст писали?
  Молодці - долучимо молодь до Церкви - нехай пьють у розважальних закладах пиво на святій воді від 9 грн за пляшку і сповнюються святості.
 • Артемій,
  церква завжди була бізнесом, так як вона не оподатковується, нерозумію чому ви дивуєтесь?
 • Новина написана або неуком, або неуком ))) А деякі ініціативи церковних ієрархів вражають...
 • Цитата: Tranceliker
  неуком, або неуком )))

  от коли введуть в школах духовне вчення, тоді будете називати "неуками" тих людей які не орієнтуються в церковній ієрархії. Я наприклад, неуками називаю всіх віруючих і набожних людей тому, що фізику, хімію та біологію потрібно вчити більш досконало
 • ЛСД, ...5 червня 2012 року Святійший Патріарх Кирило і всієї Русі-України Філарет...
  Це написано у новині! Якщо пишеш новину, то маєш точно знати, що Кирило - патріарх Російської церкви, а Філарет - Української. Якщо пишеться на релігійну тематику, то й розбиратися треба в ній досконало чи хоча б на трієчку... Тут ніякі духовні вчення не підіймалися на розголос.. А щодо викладання християнських духовних наук в школі - я абсолютно за. Крім того, маю зазначити, що сучасні точні вчення прийшли великою мірою завдяки духовним вищим навчальним закладам. Так, пізніше наука відокремилася від церкви і сама шукає відповіді на питання буття, будуючи теорію за теорією, але вона голодна як мала дитина без матері, бо теорії лише залишаються теоріями.
 • Вывод пивных денег в оффшоры на горе айфон. А че, богоугодно :)
 • Цитата: Tranceliker
  великою мірою завдяки духовним вищим навчальним закладам

  і давно церква признала що земля кругла?
 • ЛСД, ти такий дивний.. Яка церква? Це ключове питання. І не церква про китів, слонів та черепах розповлюджувала вчення. Завдання церкви - пошук Бога не за межами біосфери, а в душі людини. Це матеріалісти люблять мірятися.. Християнину все-одно, адже він знає, що помре.. Матеріаліст жере, доки не здохне, жере все, що може вхопити за своє нікчемне життя.. якусь шмотку, ага, дорогу непотрібну річ, ага. машину, ага, квартиру, ага, бізнес, ага, людей і так далі, доки не захлинеться жадібністб і не втратить почуття міри, що неминуче веде до божевілля, БОЖЕ вілля...
 • Завдання церкви - пошук Бога не за межами біосфери, а в душі людини
  Вроде несколько тысяч лет как этим занимаются... Ну как, нашли? Может не там ищут?
 • aleksandr, те саме, що запитати: ти знайшов зміст життя? Хтось знаходить, а хтось ні. Процес пізнання безкінечний, як і духовні переживання.. Ти ніколи не буваєш в одному і тому ж стані. Душевний стан постійно змінюється, що ускладнює процес пізнання і забирає багато сил. Якщо ти не пізнаєш, а судиш, то гріш ціна твоєму суду..
 • Я спрашиваю о результатах поисков. Насколько далеко продвинулись в своих исследованиях, когда будет конечный результат?
 • Не желай ...ни раба его, ни рабыни его, ни вола его, ни осла его, ничего, что у ближнего твоего
  Открою вам глаза, почитатели великой книги: рабство уже отменили, хотя, может речь идет о БДСМ...
  Но все равно текст надо корректировать, вместо волов и ослов у людей давно уже лексусы и мерседесы.
 • ЛСД,
  Як багато міфів про Церкву ) Оподатковується нарівні з іншими організаціями (крім свічок, хрестиків і просфор) Ви володієте невірною інформацією. Церква кому бізнес, а кому спасіння душі. Тут хто що шукає.
  --і давно церква признала що земля кругла? -- вона ніколи в цьому не сумнівалася.
  А я неуками називаю людей, які оголтіло критикують Бога і Його вчення самими заїздженими фразами, та вірять в офіційну теорію еволюції і можливість самозародження життя, мислення та душі із неживої матерії, бо --- фізику, хімію та біологію потрібно вчити більш досконало --- ! Во-во! ))
  aleksandr,
  ---Tranceliker - Завдання церкви - пошук Бога не за межами біосфери, а в душі людини
  aleksandr Вроде несколько тысяч лет как этим занимаются... Ну как, нашли? Может не там ищут? --- Читай внимательно -- в душі людини -- где Он был - там нашли, а где не был - не нашли, потому как "Трудно найти черную кошку в темной комнате.. особенно если ее там нет" Вот такі дєла. Взагалі-то Бог нас нашов, причьом так шо не сховаєся. Тепер наша черга і треба вспіть раніше ніж настане конєчний рєзультат . Где искать понял? Читай внимательно fellow
 • Артемій,
  Ватикан признав що земля кругла в 2001 році. Православна церква поки не коментує, мабуть перевіряє факти
 • ЛСД, а що, це на щось впливає? Православні не твердили, що це не так, православні частково згідні з теорією еволюції, православні не повинні з чимось погоджуватися, це треба лише матеріалістам... І про яких православних ти говориш? )))
 • Кому не нравится слово бог, замените на другое - абсолют, мировой разум и т. д. Каждый представляет себе бога по-своему, на уровне своего развития. Кто-то видит в нём мужика с бородой, сидящего на небе, который то и делает, что наказывает одного человека за непослушание адом, другого награждает за добродетели раем. Конечно, современного человека такое описание бога не устраивает, он не хочет быть марионеткой. Современная наука не оспаривает существование бога, она наоборот говорит, что мир невероятно сложно и разумно устроен. Чего только стоит квантовая физика. Она говорит о том , о чём говорили мистики древности. И говорить о случайности и эволюции – это малограмотность сегодня. И правильно сказано, что бога не надо искать во внешнем мире, а внутри себя. Лично для меня приемлемая идея, что Единый разделил себя на множество и познаёт сам себя через это множество. Если сказать иначе, то мы все где-то в глубинах своего «Я» на более тонких уровнях бытия едины, то есть одно Существо. И без этого Существа не может существовать не то что Вселенная, но даже одна элементарная частичка. Одна клетка вашего организма спорит с другой о существовании человека. Правда, смешно. Внешний мир - это проекция нашего внутреннего. Нет ничего случайного и существующего автономно, всё связано в единое целое. Существуют духовные законы, так же как и физические. И вне зависимости знаете ли вы о них или нет, верите в них или нет, они на вас воздействуют, как например в физических сила инерции, тяготения и. т.
  Кто-то сказал: «Люди это звёзды познающие сами себя»
 • Современная наука не оспаривает существование бога
  Современная наука- это британские ученые и прффесор?
 • aleksandr, написано ж твоєю рідною кацапською "квантовая физика". Чого тут не зрозумілого?
 • Не смешите мои тапочки с такой квантовой физикой.
 • aleksandr, ну от, в Бога не вірить, а в тапці, що сміються вірить.. Шизофренія! )))
 • ЛСД,
  Цитата: ЛСД
  Ватикан признав що земля кругла в 2001 році

  мабудь затримка була за бюрократичною тяганиною, а тепер от таки піднесли папі на штамп. вони це люблять )
  Цитата: ЛСД
  Православна церква поки не коментує, мабуть перевіряє факти
  - доречі дуже мудро, беріть приклад - перевіряйте факти і потім вже коментуйте fellow
  Так і знав, що розмова зведеться до атеїстичних заперечень і критики. В Радомишлі, доречі, якось плоско з цим. Багато б треба розьяснити про біологію, фізику та історію, але не в коментарях на сайті новин. Жатва убо многа. Друзі - не фиркайте слиною - цікавтесь наукою і історією. Ученье - свет! fellow
 • http://newsparky.livejournal.com/381925.html
  ознакамтесь с комментариями
 • Цитата: Артемій
  Артемій

  Нецікаво вести аргументований спір з людьми, які свої факти беруть із біблії. Це стосується і Транслайкера
 • ЛСД, а що ви хочете? Про географію поговорити? Релігійна тема вимагає пізнань в Писанні..
 • Tranceliker,
  ну так давайте будемо сперечатися про існування Спайдермена чи Бетмена, про них також книги є.
 • Терминатор из второй части- силы добра перепрограммировали его с виндовса на андроид, и он стал за человеков. В освободившемся пространстве памяти теперь могла разместится огромная база данных про всех праведников и грешников, быстрый алгоритм мгновенно вычислял баланс хорошего и плохого, содеянного при жизни, и по результату- отправка в рай или в адъ из шестиствольного машингана
 • По этой теме про церковное пиво, мне сказать нечего, мне не интересно об этом даже говорить, просто пиар и бред.
  Скажу не в тему.
  Бог и церковь это два разных понятия. Церковь это важнейший и сложный социальный институт со своими правилами, традициями, идеями и ценностями и т.п. Сколько церквей столько понятий о боге и все они вписаны в конкретную культуру, традиции, обычаи. Бог это сила, которая творит вообще всё и в том числе материю как вид более низкочастотной энергии. Идея бога – это не монополия церкви. Присутствие высшего разума можно найти везде в математике, в физике, в астрономии, биологии, искусстве, философии и. т.п. Религия это только один из многих способов толкования идеи бога. Я, например, человек не религиозный и не исповедую какую-то религиозную традицию. Мне слишком тесно находится в ограниченном пространстве закостенелых человеческих догм, но моя не религиозность совсем не опровергает идею Творца. Мне не нужно посредников между мной и Богом. Я знаю, что мы все в этой реальности разделённое множество Одного. Я осознаю себя маленькой волной всплеском на поверхности громадного единого океана. А кем осознаёте вы себя трепетно верующие в случайность и хаос. Может, вы себя представляете разделённой, случайной мозаичной россыпью находящеюся поза законами Вселенной.

  Ребята я понимаю вашу иронию, спрятанную в бетмене и терминаторе, но этот уровень восприятия окружающего мира совсем не пригоден для разговора о боге. Не вижу серьезных оппонентов для дискуссии.
 • Хлопці, взагалі, в Біблії чітко написано про церковних ієрархів і по Бога. Ось уривок:
  1. Тоді промовив Ісус до народу й до учнів Своїх,
  2. і сказав: На сидінні Мойсеєвім усілися книжники та фарисеї.
  3. Тож усе, що вони скажуть вам, робіть і виконуйте; та за вчинками їхніми не робіть, бо говорять вони та не роблять того!
  4. Вони ж в'яжуть тяжкі тягарі, і кладуть їх на людські рамена, самі ж навіть пальцем своїм не хотять їх порушити…
  5. Усі ж учинки свої вони роблять, щоб їх бачили люди, і богомілля свої розширяють, і здовжують китиці.
  6. І люблять вони передніші місця на бенкетах, і передніші лавки в синагогах,
  7. і привіти на ринках, і щоб звали їх люди: Учителю!
  8. А ви вчителями не звіться, бо один вам Учитель, а ви всі брати.
  9. І не називайте нікого отцем на землі, бо один вам Отець, що на небі.
  10. І не звіться наставниками, бо один вам Наставник, Христос.
  11. Хто між вами найбільший, хай слугою вам буде!
  12. Хто бо підноситься, буде понижений, хто ж понижується, той піднесеться.
  13. Горе ж вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що перед людьми зачиняєте Царство Небесне, бо й самі ви не входите, ані тих, хто хоче ввійти, увійти не пускаєте!
  14. Горе ж вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що вдовині хати поїдаєте, і напоказ молитесь довго, через те осуд тяжчий ви приймете!
  15. Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що обходите море та землю, щоб придбати нововірця одного; а коли те стається, то робите його сином геєнни, вдвоє гіршим від вас!
  16. Горе вам, проводирі ви сліпі, що говорите: Коли хто поклянеться храмом, то нічого; а хто поклянеться золотом храму, то той винуватий.
  17. Нерозумні й сліпі, що бо більше: чи золото, чи той храм, що освячує золото?
  18. І: Коли хто поклянеться жертівником, то нічого, а хто поклянеться жертвою, що на нім, то він винуватий.
  19. Нерозумні й сліпі, що бо більше: чи жертва, чи той жертівник, що освячує жертву?
  20. Отож, хто клянеться жертівником, клянеться ним та всім, що на ньому.
  21. І хто храмом клянеться, клянеться ним та Тим, Хто живе в нім.
  22. І хто небом клянеться, клянеться Божим престолом і Тим, Хто на ньому сидить.
  23. Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що даєте десятину із м'яти, і ганусу й кмину, але найважливіше в Законі покинули: суд, милосердя та віру; це треба робити, і того не кидати.
  24. Проводирі ви сліпі, що відціджуєте комаря, а верблюда ковтаєте!
  25. Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що чистите зовнішність кухля та миски, а всередині повні вони здирства й кривди!
  26. Фарисею сліпий, очисти перше середину кухля, щоб чистий він був і назовні!
  27. Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що подібні до гробів побілених, які гарними зверху здаються, а всередині повні трупних кісток та всякої нечистости!
  28. Так і ви, назовні здаєтеся людям за праведних, а всередині повні лицемірства та беззаконня!
  29. Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що пророкам надгробники ставите, і праведникам прикрашаєте пам'ятники,
  30. та говорите: Якби ми жили за днів наших батьків, то ми не були б спільниками їхніми в крові пророків.
  31. Тим самим на себе свідкуєте, що сини ви убивців пророків.
  32. Доповніть і ви міру провини ваших батьків!
  33. О змії, о роде гадючий, як ви втечете від засуду до геєнни?
  34. І ось тому посилаю до вас Я пророків, і мудрих, і книжників; частину їх ви повбиваєте та розіпнете, а частину їх ви бичуватимете в синагогах своїх, і будете гнати з міста до міста.
  35. Щоб спала на вас уся праведна кров, що пролита була на землі, від крови Авеля праведного, аж до крови Захарія, Варахіїного сина, що ви замордували його між храмом і жертівником!
  36. Поправді кажу вам: Оце все спаде на рід цей!
  37. Єрусалиме, Єрусалиме, що вбиваєш пророків та каменуєш посланих до тебе! Скільки разів Я хотів зібрати діти твої, як та квочка збирає під крила курчаток своїх, та ви не захотіли!
  38. Ось ваш дім залишається порожній для вас!
  39. Говорю бо Я вам: Відтепер ви Мене не побачите, аж поки не скажете: Благословенний, Хто йде у Господнє Ім'я!
  (Від Матвія 23:1-39)
  Зберігайте любов в душі, а по ділам пізнавайте праведних і грішників.
 • Бог это сила, которая творит вообще всё и в том числе материю как вид более низкочастотной энергии.
  Низкочастотный- это сильно сказано
  Сабвуферная такая энергия
Цитата: Tranceliker
неуком, або неуком )))

от коли введуть в школах духовне вчення, тоді будете називати "неуками" тих людей які не орієнтуються в церковній ієрархії. Я наприклад, неуками називаю всіх віруючих і набожних людей тому, що фізику, хімію та біологію потрібно вчити більш досконало
Цитата  |   | 
26 квітня 2013 00:12
-->
Цитата: Tranceliker
великою мірою завдяки духовним вищим навчальним закладам

і давно церква признала що земля кругла?
Цитата  |   | 
26 квітня 2013 21:50
-->
fellow
Цитата  |   | 
28 квітня 2013 01:04
-->
Цитата: ЛСД
Ватикан признав що земля кругла в 2001 році

мабудь затримка була за бюрократичною тяганиною, а тепер от таки піднесли папі на штамп. вони це люблять )
Цитата: ЛСД
Православна церква поки не коментує, мабуть перевіряє факти
- доречі дуже мудро, беріть приклад - перевіряйте факти і потім вже коментуйте fellow
Так і знав, що розмова зведеться до атеїстичних заперечень і критики. В Радомишлі, доречі, якось плоско з цим. Багато б треба розьяснити про біологію, фізику та історію, але не в коментарях на сайті новин. Жатва убо многа. Друзі - не фиркайте слиною - цікавтесь наукою і історією. Ученье - свет! fellow
Цитата  |   | 
28 квітня 2013 22:23
-->
Цитата: Артемій
Артемій

Нецікаво вести аргументований спір з людьми, які свої факти беруть із біблії. Це стосується і Транслайкера
Цитата  |   | 
29 квітня 2013 19:42
-->