radomyshl.com Радомышль
 
27 квітня 2013
-

ДОРОГА РАДОМИШЛЬ - КОЧЕРІВ. КОГО РОЗСТРІЛЯТИ?

ДОРОГА РАДОМИШЛЬ - КОЧЕРІВ. КОГО РОЗСТРІЛЯТИ?

Мер міста Суми Г.Минаєв у січні місяці, повертаючись з відпустки з Закарпаття, на особистій сторінці у фейсбуці виставив оцінки всім облавтодорам за стан доріг.

Навпроти Житомирського облавтодору оцінки не було. Там значилося – «розстріляти».

Цю історію я пригадав 18 квітня коли привелося долати 19-ти кілометровий відрізок державної автомобільної дороги, яка у шляховиків іменується « Т-06-08 Овруч-Малин – Кочерів, км.128+250».

З Радомишля до Кочерова їзда по безперервних ямах – майстер клас. Варто на якусь хвильку розслабитися, прибавивши швидкість, на невеличкій ділянці з непошкодженим асфальтом, як раптом налітаєш на глибочезну яму в якій і колесо можна відірвати. То ж довелося петляти по-заячи по дорозі. Однак як не маневруй, а в баюри потрапиш.

Дорога перебуває на обслуговуванні у Радомишльському райавтодорі. Проте коштів на ремонт дороги тут немає. Шляховики більше двох місяців не отримують заробітної плати.

Підприємство "Житомирський облавтодор" з радомишлянами не розрахувалося за виконані роботи ще за минулий рік. То ж немовби і винних немає.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • No comment
  • Сумам хорошо, у них мэр модный. Сидит в фейсбуке.
    По поводу автодора- согласен.
  • люди добрi про якi дороги ви говорите якщо в центрi мiста навпроти банку та пiцерii не можна покласти простий люк(пiв року вже)-краще вперти суху гiлляку i шукати таксиста який семОчками смiтить
  • А ви ще не бачили відкритого люка прямо на дитячому майданчику в парку, де я сама ледь успіла втримати дитину, яка мало не впала в нього. А в Автодорі кажуть немає коштів, бо пан Журавський використав їх бюджет на декілька років вперед перед виборами на ті участки дороги в Радомишлі, якими дуже пишається (мовляв за свій рахунок))))))
  • почали ремонтувати вибірково до осені залатають а 1.5 мільйона лежить на депозиті де ж візьмуться ті гроші якщо вони в банку
  • Сашко, про які депозити говориш ? Не плутай праведне з грішним ! Овруч-Малин-Кочерів -це загальнодержавна дорога і фінансується з державного бюджету , а не місцевого значення на які також дає кошти держава,тільки мізерні від першої реєстрації автомобіля в Радомишльському МРЕВ ДАЇ та що виділяє Кабмін та переполовинює обласна рада,потім районні ,аж потім крихти доходять до міст. Першого квітня КАБМІН на місцеві дороги сіл і міст Житомирщини виділив ДВІ з ПОЛОВИНОЮ тисячі гривень на ОДИН кілометр дороги (одна тонна асфальту коштує без доставки 1000 гривень),це на сміх курам. А на Донеччину більше ОДНОГО мільйона гривень на 1 КМ дороги !!!
  • Значит, там дороги нужнее