radomyshl.com Радомышль
 
27 квітня 2013
-

Юрій Метлушенко третій на першому етапі гонки Тур Турції

Юрій Метлушенко третій на першому етапі гонки Тур Турції

Українский гонщик з Радомишля Юрій Метлушенко зайняв почесне третє місце на стартовому етапі в Аланії. Перемогу святкував спринтер Team Argos-Shimano Мішель Кіттель, другим дістався фінішу Андре Грайпель (Lotto Beliso).

Українець зміг випередити Роджера Клюге з Team NetApp-Endura та представника Omega Pharma-Quick Step Енжрю Фенна, які фінішували четвертим та п’ятим відповідно.

"У Сергія Гречина зламався велосипед. Я лишився сам і почав рано щоб не лишитись закритим. Не дотягнув трішки. Але слава Богу для початку і третє місце на вагу золота. Це для нас головний старт сезону. Слава Богу, можна сказати, що стартонули непогано. Мустафа Сайарвиграв горний фініш і одягнув майку горного гонщика. Ну і вийшло профінішувати третім.

Дасть Бог день, дасть Бог їжу. Завтра новий день і якщо складеться все добре, то будемо намагатись знову, будемо радувати своїх вболівальників високими спортивними результатами" - Юрій Метлушенко підвів результати стартового етапу.

"Наша сила в команді", - сказав Киттель після фінішу. "Це був ключ до перемоги сьогодні. Я дуже радий. Минулого року це була не найкраща для нас гонка. Особисто я з нетерпінням чекаю продовження.”


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.