radomyshl.com Радомышль
 
08 травня 2013
-

«Просвіта» та «Свобода» впорядкували місця захоронення жертв голодомору

Активісти «Просвіти» та «Свободи» впорядкували місця захоронення жертв голодомору-геноциду 1932-33рр.

Традиційно у переддень Великодніх свят, небайдужа громадськість міста Радомишль упорядковує місце, де поховані жертви Голодомору-геноциду 1932-33рр. За рік, могили сильно заросли бур’янами та акацією і мали ось таий сумний вигляд.. 

Активісти «Просвіти» та «Свободи» впорядкували місця захоронення жертв голодомору-геноциду 1932-33рр.Активісти «Просвіти» та «Свободи» впорядкували місця захоронення жертв голодомору-геноциду 1932-33рр.

Дивує людський цинізм, що став проявом стихійного знесення сміття, котре прибираючи, переносять люди з могил своїх родичів та близьких, на могили, що за свідченнями старожилів Радомишльщини є місцями захоронення жертв голодомору. На місці масового поховання вкотре було зібрано кілька мішків скла та іншого непотребу, що зносять сюди далекі від нормальних люди.

Активісти «Просвіти» та «Свободи» впорядкували місця захоронення жертв голодомору-геноциду 1932-33рр.

До речі, центральне кладовище зовсім не доглянуте. Старі дерева всихають, сміттєві купи ростуть щороку, а могили жертв голодомору зовсім не цікавлять нинішню владу, котра не тільки не здатна на благородні вчинки на місцях, її клан у Верховній Раді зухвало і відверто зневажливо відмовляється вшановувати пам’ять українців. Тому серед простих людей є ті, хто шанує пам’ять невинно закатованих і не жалкує свого часу, щоб віддати честь невинно вбитим Українцям.

Активісти «Просвіти» та «Свободи» впорядкували місця захоронення жертв голодомору-геноциду 1932-33рр.Активісти «Просвіти» та «Свободи» впорядкували місця захоронення жертв голодомору-геноциду 1932-33рр.

Нагадаємо, що 2 квітня за наполяганням фракції Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" до порядку денного парламенту було включено проект Постанови "Про 80-ті роковини Голодомору в Україні та вшанування пам'яті жертв геноциду Української нації" (N 2185 від 05.02.2013). За цей проект постанови проголосувало 210 народних депутатів. Серед тих, хто відмовився підтримувати проект постанови, – комуністи та регіонали, що є дуже показово...

Активісти «Просвіти» та «Свободи» впорядкували місця захоронення жертв голодомору-геноциду 1932-33рр.Активісти «Просвіти» та «Свободи» впорядкували місця захоронення жертв голодомору-геноциду 1932-33рр.Активісти «Просвіти» та «Свободи» впорядкували місця захоронення жертв голодомору-геноциду 1932-33рр.

За кілька годин, активісти прибрали могилки і встановили нові хрести невідомим померлим від рук нелюдів. Сподіваємося, для багатьох людей, геноцид Українського народу буде нерозривно пов’язаний з цим масовим похованням і воно стане святинею для тих, кому не байдужі ті, хто спить в цій землі, адже це наші з вами земляки. І для багатьох стежинка до цих могилок стане постійною. Адже всі вони тоді, як і ми сьогодні, хотіли жити. Жити на своїй, Богом даній землі. Шануймо їх і ніколи не забуваймо!


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.