radomyshl.com Радомышль
 
20 травня 2013
-

Канава у радомишльському парку калічить людей. ФОТО

Канава у радомишльському парку калічить людей

Коли під ногами не відчуваєш землі, то це не обов’язково має бути кохання, можливо просто ви гуляли в міському парку міста Радомишля.

Міський парк вже давно мало чим нагадує основну у місті зону відпочинку. Ще 20 років тому у парку працювали каруселі, були футбольні ворота, а біля входу до стадіону скульптура. Що тепер відбувається з парком? Він у жахливому стані: перекинуті лави, розбиті урни, повсюди биті пляшки, сміття. Видовище не для людей зі слабкими нервами. Дерева та гілля після сильних вітрів падають на доріжки, по яких ходять люди. І звинувачувати маємо не лише владу і не комунаьників, а на сам перед самих себе. Проте є і такі речі, відповідальність за які мусять нести тільки вищеназвані органи.

У радомишльському парку це рів, який вочевидь копався для каналізації. Справу зробили, а канаву лишили.

Не один перехожий втрапив у ту канаву. Більшість з радомишлян зізнаються, що там побували. Хтось зламав чи вивихнув ногу, хтось відбувся синцями, а у більшості роздерті коліна та долоні. Але нікому з “верхів” нема діла, до небезпеки під ногами містян. Ліхтарі також не працюють, тому хоч би й освітити доріжки з перешкодами теж ніяк. Тому у вечірній час ходити по парку особливо небезпечно.

Канава у радомишльському парку калічить людей Канава у радомишльському парку калічить людей


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Канава у парку - це півбіди. Дороги у Радомишлі в жахливому стані. По таких дорогах ходити тяжко, не те що їздити.
  • Що тепер відбувається з парком? Він у жахливому стані: перекинуті лави, розбиті урни, повсюди биті пляшки, сміття. Видовище не для людей зі слабкими нервами.
    Що з парком? Та в нас нікому звідти вигнати бидло, що все тільки трощить і нівечить. Де доблесна міліція, що має патрулювати такі місця відпочинку? Скільки раз там було спроб зґвалтувань? Жодного разу не бачив там охоронців правопорядку. Зате рошенівську площадку біля міліції охороняють справно. Що, патруль боїться далеко ходити? Заблудиться? Якби кількох десятків посадили за хуліганство на пару діб, то й порядок був би. Щодо канави, - явно перебільшення зі зламаними ногами і розбитими колінами. Але таке явище є неприпустимим. Нехай би пан Капранчук та й якого листа написав у відповідні органи. Цікава їх відповідь чи бездіяльність. Мене беруть сумнів, чи вміють вони писати й читати з такими доісторичними методами роботи.
  • А представьте как мамам с колясками эти препятствия преодолевать...
    А это единственное место где можно(ну или должно быть так) спокойно погулять
    Совесть!!Ау!!