radomyshl.com Радомышль
 
27 травня 2013
-

Власників двоколісного мототранспорту ПДР теж стосується!

Власників двоколісного мототранспорту ПДР теж стосується!

Правила дорожнього руху стосуються всіх його учасників. З настанням тепла на вулиці виїхала велика кількість всілякої двоколісної техніки — мотоциклів, мопедів, скутерів. На жаль, багато власників цих транспортних засобів забувають про те, що вони є повноцінними учасниками дорожнього руху і зобов’язані дотримуватися правил.

І вже у квітні працівниками відділення ДАІ Радомишльського РВ УМВС зафіксовано 27 порушень, допущених водіями мотоциклів, мопедів та скутерів, 12 правопорушників перебувало при цьому у стані алкогольного сп’яніння.

Особливу тривогу викликає і та обставина, що вищеназваним транспортом часто керують діти, яким не виповнилося й 16-ти років, що забороняється правилами. Однак і самі діти, і їх батьки часто ігнорують цю вимогу, вважаючи ці транспортні засоби мало не іграшками.

Крім того, нерідко цим видом транспорту керують без будь-яких документів, або примудряються підробляти їх, поширеними є випадки, коли на дорогах експлуатуються викрадені мотоцикли і скутери.

Принагідно слід нагадати, що відносно осіб, які керують транспортним засобом без документів, законодавством передбачені штрафи від 425 до 850 гривень

Інспектор ДАІ В.Левковський


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.