radomyshl.com Радомышль
 
28 травня 2013
-

Чи задовольняє вас надання послуг комунальних служб Радомишля? ОПИТУВАННЯ!

Чи задовольняє вас надання послуг комунальних служб Радомишля? Підсумки опитування.

Протягом кількох тижнів працівники сайту radomyshl.com, за власної ініціативи, проводили опитування серед радомишлян з питанням чи задовольняє населення надання послуг комунальними службами Радомишля?

Поштовхом до проведення такого опитування стали ряд подій та скарг жителів щодо даної ситуації.

Щоб дізнатись і виявити проблеми обслуговування, навіть шукати якихось недоліків не треба, їх видно неозброєним оком по всьому місту. Навколо сміття, відкриті люки...

Та з іншої сторони — спеціально відведені смітники регулярно прибираються.

Тут можна називати багато плюсів і мінусів, тож для точної визначеності, ми вирішили не оминати думок всіх радомишлян з цього приводу. Дане опитування провели для того, аби з'ясувати реальну думку мешканців.

Отже, до уваги підсумки опитування:


Чи задовольняє вас надання послуг комунальних служб Радомишля?

Не задовольняє робота комунальних служб 55.3% (146 осіб)

Як на мене, проблеми виникають через відсутність матеріального утримання служб 27.7% (73 осіб)

Здебільшого ми самі винні в тому, що комунальні служби не справляються 7.2% (19 осіб)

Недоліки є, проте надання послуг задовільне 6.1% (16 осіб)

Влаштовує все 3.8% (10 осіб)

Взагалом участь у опитуванні взяло 264 людини.

У результаті опитуваня можна зробити висновок, що комунальні служби все таки не справляються зі своєю роботою. Але чи проблема у службі, чи в нас самих, то тут ще варто задуматись.

Ми самі є творцями свого сьогодення і майбутнього. Тому зробіть його чистим і світлим.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Наші комунальники молодці однозначно!!! Працюючи в таких умовах і при такому фінансуванні більше зробити просто не можливо.А от що стосується мешканців нашого міста,то тут емоціі просто переповнюють.Багато хто вважає що комунальники повинні безкоштовно прибирати все сміття з вулиць і на кожному перехресті влаштували сміттєзвалище і викунувши наступний пакет з сміттям на вулицю репетують про бездіяльність комунальних служб.Ганьба!!!
  • Цілком згодна з попереднім коментарем!! Сміття перш за все треба сортувати! Ви мені вибачте, але ми не в мегаполісі живемо - пакети, папір, поліетилен можна самому спалити, а органічні відходи самі перегниють (в кожного вдома є місце для органічних добрив або гнійна яма!). Все, що залишається це скло і залізо, яке бомжі і алкоголіки з задоволенням самі заберуть, щоб заробити на пляшку. Треба в першу чергу за собою дивитись!!!!
  • Пряме відображення стану суспільства. Ставлення людей до свого дому. Люди не поважають середовище, в якому живуть, але себе несуть, ніби всі царі й королеви..