radomyshl.com Радомышль
 
10 червня 2013
-

Прокуратурою проведено перевірку діяльності Радомишльської ЦРЛ

Прокуратурою проведено перевірку діяльності Радомишльської центральної районної лікарн

Прокуратурою Радомишльського району, в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів, проведено перевірку діяльності Радомишльської центральної районної лікарні в частині додержання вимог законодавства про охорону здоров’я, у тому числі щодо надання платних послуг .

Так, прокуратурою району встановлено, що Радомишльською ЦРЛ надаються платні послуги: з проходження медогляду, медичних послуг на зброю та водія, проходження флюорографії, лабораторних аналізів, операції штучного переривання вагітності в амбулаторних умовах та у стаціонарі. Вартість відповідних послуг затверджена рішенням виконавчого комітету Радомишльської міської ради, що не відповідає вимогам чинного законодавства.

Відповідно до постанови КМУ №1548 від 25.12.1996 встановлення тарифів на платні послуги,що надаються лікувально-профілактичні заклади охорони здоров’я, відноситься до повноважень обласних державних адміністрацій. За наслідками проведеної перевірки прокуратурою району внесено подання про усунення порушень вимог чинного законодавства щодо надання платних послуг Радомишльською ЦРЛ.

Окрім цього, відповідно до законодавства України, Радомишльська ЦРЛ має право на отримання благодійних внесків від фізичних та юридичних осіб. Благодійні внески від фізичних та юридичних осіб проводяться на підставі заяви про добровільне надання цими особами коштів, предметів, матеріальних цінностей тощо. Благодійні внески не можуть заміняти плату за надання платних послуг.

Тому, зважаючи на вищевикладене, задля уникнення у подальшому випадків спонукання посадовими та службовими особами Радомишльської ЦРЛ на внесення фізичними та юридичними особами благодійних внесків, просимо про такі факти повідомляти прокуратуру Радомишльського району.

Прокурор прокуратури Радомишльського району Чупріянов С.О.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • "...задля уникнення у подальшому випадків спонукання посадовими та службовими особами Радомишльської ЦРЛ на внесення фізичними та юридичними особами благодійних внесків, просимо про такі факти повідомляти прокуратуру Радомишльського району."
    Навряд хтось піде в прокуратуру за 2 грн добровільного внеску. Навряд хтось захоче псувати відносини з лікарями, яких вже багато років знають, навряд комусь вигідно ламати цю совкову систему... І ще невідомо, чи дійсно зреагує прокуратура, а якщо зреагує, то чи не забуксує виконавча служба..