radomyshl.com Радомышль
 
12 червня 2013
-

ПРОКУРАТУРА РАДОМИШЛЯ: Бездіяльність органів ДАІ у сфері автоперевезень!!!

ПРОКУРАТУРА РАДОМИШЛЯ: Бездіяльність органів ДАІ у сфері автоперевезень!!!

Прокуратурою Радомишльського району проведено перевірку у відділі ДАІ Радомишльського РВ УМВС щодо додержання вимог Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про дорожній рух» у сфері автоперевезень.

Так, статтею 5 Закону України «Про автомобільний транспорт» передбачено, що основним завданням державного регулювання та контролю у сфері автомобільного транспорту є створення умов безпечного, якісного й ефективного перевезення пасажирів та вантажів, надання додаткових транспортних послуг.

Відповідно до Законів України «Про дорожній рух», «Про міліцію», Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ, Державна автомобільна інспекція є головним органом, на який покладається забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні, що входить до системи органів Міністерства внутрішніх справ України.

Проведеною перевіркою встановлено, що 29 січня 2013 р відділом ДАІ проведено перевірку ДП «Радомишльське ЛМГ» з питань організації безпеки дорожнього руху та дотримання законодавства про автомобільний транспорт. Проведеною перевіркою органом ДАІ встановлено, що відсутні погодження та дозволи на перевезення великогабаритних вантажів, однак такий вид перевезення здійснюється щоденно. За результатами проведеної перевірки надано припис про усунення виявлених порушень, а саме: отримати дозволи на перевезення великогабаритних вантажів.

Вказані вимоги ДП «Радомишльське ЛМГ» виконанні не були, за що відповідальну особу було притягнуто до адміністративної відповідальності.

Проте, працівниками ВДАІ залишається поза увагою порушення вимог законодавства що регулює порядок перевезення великогабаритних вантажів, оскільки ДП «Радомишльське ЛМГ» щоденно по території Радомишльського району здійснює близько 3-х перевезень лісової продукції хлистовозами, що відноситься до великогабаритних вантажів.

Незважаючи на наявні порушення, працівниками ВДАІ протягом 2012-2013 р не складено жодного протоколу про вчинення адміністративного правопорушення за порушення перевезень великогабаритних вантажів, повторні приписи не вносилися, тощо.

Дане вказує про неналежне виконання працівниками відділення ДАІ Радомишльського РВ УМВС України в Житомирській області своїх службових обов’язків щодо контролю за перевезенням великогабаритних вантажів на території району, що значно впливає на безпеку дорожнього руху та може спричинити непередбачувані наслідки і стати загрозою здоров'ю або життю людини.

Таким чином, за результатами проведеної перевірки на адресу відділу ДАІ Радомишльського РВ УМВС внесено подання з вимогою усунути порушення законодавства, причин та умов, що їм сприяли та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності. За результатами розгляду подання працівнику ВДАІ оголошено сувору догану.

Прокурор прокуратури Радомишльського району юрист 3 класу В.Б. Козачук


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Не обозвяково так помпезно виносити цей недолік , достатньо було одного дзінка беспосередньо в ДАІ- а от якби так були поставлені скарги на роботу славетних чиновників деяких місцевих "заведіннь -кровопивців" ( "земляним" та їм подібним)... , але спасибі і за це.