radomyshl.com Радомышль
 
14 червня 2013
-

З 8 червня на радомишльські дискотеки потрібно ходити по-іншому

З 8 червня на радомишльські дискотеки потрібно ходити по-іншому

З 8 червня 2013 року, дітям до 16 років заборонено в нічний час відвідувати без батьків заклади, в яких здійснюється діяльність у сфері розваг, або заклади громадського харчування, а власників таких закладів будуть штрафувати за недотримання контролю віку відвідувачів.

У суботу, 8 червня 2013 р. набрав чинності Закон «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо порядку перебування дітей у закладах, в яких здійснюється діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування в нічний час».

Закон «Про охорону дитинства» доповнено статтею 201, визначальною особливості перебування дітей у закладах, в яких здійснюється діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування. Визначено, що діти у віці до 16 років з 22.00 до 6.00 можуть перебувати в закладах, в яких здійснюється діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків або іншого законного представника дитини або особи, що його супроводжує, і несе за нього персональну відповідальність.

При цьому власники закладів, у яких здійснюється діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов'язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з 22.00 до 6.00 дітей до 16 років без супроводу зазначених осіб. Вони мають право вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують досягнення ними 16-ти річного віку.

У свою чергу, Кодекс адміністративних правопорушень доповнено ст. 1801, що встановлює відповідальність за порушення порядку перебування дітей у закладах, в яких здійснюється діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування. Так, порушення встановленого законом порядку перебування дітей у вищевказаних закладах тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності у розмірі від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Дані дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке ж порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Теперь заведение заработает больше- кроме того, что потратило дите, еще и папа пивка попъет.