radomyshl.com Радомышль
 
05 травня 2009
-

Свинячий Грип - страшний вірус чи залякування людства?

Свинячий Грип - страшний вірус чи залякування людства?Свинячий Грип H1N1
Щодня ми чуємо про "смертельний" вірус, редакція інформаційно - розважального порталу radomyshl.com вирішила розібратись в цій складній темі, висновки робіть самі Свинячий Грип - страшний вірус чи залякування людства?

Кількість офіційних випадків захворювання грипом H1N1 в світі на сьогодні складає 1003 людини, повідомила сьогодні глава Всесвітньої організації охорони здоров'я - Маргарет Чен. За словами Маргарет - захворювання проявлене в 20 країнах світу, проте положення не так драматичне щоб чекати "страшних" наслідків.

Свинячий Грип: що ми маємо на сьогодні в світі:


У Европі за добу зареєстровано 30 нових випадків захворювання грипом.
у Австрії - 1 випадок
в Данії - 1 випадок
у Франції - 2 випадки
в Германії - 8 випадків
в Ірландії - 1 випадок
в Італії - 2 випадки
в Іспанії - 44 випадки
в Швейцарії - 1 випадок
в Нідерландах - 1 випадок
у Великобританії - 18 випадків
В цілому за добу - 79 випадків захворювання грипом.

На даний момент число смертей від даного вірусу не перевищує 50 чоловік. Найцікавіше в цьому, то що від "простого" грипу в рік в світі вмирає 500 000 чоловік, але чомусь про це всі мовчать - проблеми немає.

Як виражає себе свинячий грип?
Як і звичайний. Через 1-5 днів від контакту з хворою людиною дуже різко підвищується температура тіла, появляється слабкість, кашель, скрута дихання, головні, м'язові і суглобові болі. В окремих випадках спостерігається блювота.

Інформаційно - розважальний портал міста Радомишль
-


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Я думаю что нада:
  1. Каждый день кушать как минимум 1 чайн. ложку меда ибо в меду есть 22 компонента из 26 существующих необходимых человеку. Ето даст вашему организму повысить уровень имунной системы.
  2. Почаще мыть руки.
  3. И иногда хряпнуть вечерком с друзьями 5 граммов
  тогда ни один вирус невиживет точно =)))
 • Я не знаю умрем ли мы от свинячего грипа , но эсли будим пить ИНОГДА и по 5 ГРАМ ми точно сдохним от тоски!!!!!!
 • xdedx согасен на все 100% wink tongue
 • Що таке свинячий грип?

  Свинячий грип є гострим респіраторним захворюванням свиней, викликаний одним або декількома вірусами свинячого грипу А. Як правило, для нього характерні висока захворюваність та низька смертність (1-4%). Вірус розповсюджується серед свиней повітряно-крапельним шляхом, при прямому та непрямому контакті зі свинями-носіями без проявів симптомів захворювання. Спалахи вірусу спостерігаються серед свиней протягом усього року, а в зонах з помірним кліматом – найчастіше восени та взимку. В багатьох країнах проводиться регулярна вакцинація популяцій свиней від свинячого грипу.

  Найчастіше віруси свинячого грипу належать до підтипу H1N1, але серед свиней циркулюють й інші підтипи (такі як H1N2, H3N1, H3N2 ). Разом з вірусами свинячого грипу свині можуть бути також інфіковані вірусами пташиного грипу і вірусами сезонного грипу людей. Передбачається, що свинячий вірус H3N2 був занесений в популяції свиней людьми. Іноді свині можуть бути інфіковані більш ніж одним вірусом одночасно, що дозволяє генам даних вірусів змішуватись. Це може призводити до появи вірусу грипу, який містить гени з різних джерел, - так званого “химерного” вірусу. Хоча віруси свинячого грипу зазвичай є видоспецифічними й інфікують лише свиней, іноді вони долають міжвидовий бар’єр і викликають хвороби серед людей.  Якими є його наслідки для здоров’я людей?

  Час від часу надходять повідомлення про спалахи й окремі випадки інфікування людей свинячим грипом. Як правило, його клінічні симптоми схожі з симптомами сезонного грипу, але зафіксована клінічна картина варіюється в широких межах - від безсимптомної інфекції до важкої пневмонії з летальними наслідками.

  У зв’язку з тим, що типова клінічна картина інфекції свинячого грипу серед людей схожа з сезонним грипом й іншими гострими інфекціями верхніх дихальних шляхів, більшість випадків захворювання виявляються випадково в рамках епіднагляду за сезонним грипом. Легкі і безсимптомні випадки захворювання можуть залишатися невиявленими; тому реальні масштаби поширення цієї хвороби серед людей невідомі.