radomyshl.com Радомышль
 
18 червня 2013
-

В. Журавський у привітав випускників с. Пилиповичі і подарував школі сучасні парти

В. Журавський у привітав випускників с. Пилиповичі і подарував школі сучасні парти

Народний депутат Віталій Журавський у селі Пилиповичі вітав випускників, їх батьків та педагогів з вручення атестатів і дарував подарунки.

«Щойно в с.Пилиповичі Радомишльського району Житомирської області завершилися урочистості з нагоди вручення атестатів про середню освіту випускникам школи, в яких я взяв участь. Минулого року за моїм сприянням до Пилиповичів проведена дорога і встановлено Хрест-оберіг. Цього разу я подарував школі сучасні парти і стільці до них, а випускникам і педагогам – солодощі і диск з піснями Олега Гаврилюка. Батькам і вчителям велика подяка за вихованих дітей. А їм – щасливої долі!», - написав ввечері 16 червня Віталій Журавський на своїй сторінці у Facebook.

В. Журавський у Радомишльському р-ні привітав випускників і подарував школі сучасні партиВ. Журавський у Радомишльському р-ні привітав випускників і подарував школі сучасні партиВ. Журавський у Радомишльському р-ні привітав випускників і подарував школі сучасні парти

Прес-служба Віталія Журавського


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Сменилась Прес-служба была ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, понимают что кто за РЕГИОНЫ тот против народа, рейтинг начинает падать. А парты за гос. деньги это копейки главное рейтинг.