radomyshl.com Радомышль
 
25 червня 2013
-

У Радомишлі маленька дитина гралася з сірниками та спалила автомобіль

У Радомишлі маленька дитина гралася з сірниками та спалила автомобіль

Дуже часто винуватцями пожеж є діти. На жаль, реалії сьогодення такі, що більшість батьків, аби задовольнити потреби сім`ї, змушена багато працювати і не приділяє достатньо уваги своїм дітям. В основі дитячих пустощів із вогнем лежить безмежна допитливість, бажання пізнати навколишній світ, наслідування дорослим, які щоденно користуються вогнем, відсутність страху перед можливою загибеллю. Додайте сюди відсутність нагляду з боку дорослих та невмілі дії в екстремальних ситуаціях – і є усі чинник для трагедії.

Так, внаслідок дитячих пустощів з вогнем 20 червня о 18.47 , виникла пожежа в подвір’ї по вулиці Герцена 22, в місті Радомишль. На місце виклику виїхав 3-й караул 16 державної пожежно-рятувальної частини, на чолі якої був начальник караулу старший лейтенант служби цивільного захисту Нестерчук О.О. Як стало відомо, від громадянина Бількевича Бориса Григоровича - сусіда потерпілих, який і повідомив про пожежу за телефоном 101 диспетчера частини молодшого сержанта служби цивільного захисту Довгаленко С.А. що у дворі горить автомобіль ВАЗ-2105 По прибуттю пожежниками було проведено оперативне розгортання на гасіння автомобіля. Хвала Богу що мати в останню хвилину помітила дим і встигла витягнути вже з палаючої машини дитину Журбенко Владислава Володимировича 2010 року народження, який грався сірниками.

Діти, запам’ятайте, що вогонь це смертельна небезпека, яка загрожує здоров’ю, життю людини. Щоб уникнути біди, слід пам`ятати, що дітям категорично заборонено: - бавитися із сірниками, палити папір та інші предмети у приміщеннях; - переносити відкритий вогонь з одного місця на інше; - запалювати легкозаймисті предмети чи рідини.

Шановні батьки! Пояснюйте дітям небезпеку і наслідки гри з вогнем. Проводьте з дітьми цікаві і безпечні ігри. Зробіть все, щоб небезпечні ігри дітей з вогнем стали неможливими. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.