radomyshl.com Радомышль
 
27 червня 2013
-

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ «БЛАГОУСТРІЙ» ВЗЯВСЯ ЗА БЛАГОУСТРІЙ

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ «БЛАГОУСТРІЙ» ВЗЯВСЯ ЗА БЛАГОУСТРІЙ

Повидати грейдер на вулицях міста, який хоч якимось чином присипає безконечні баюри, погодься, тепер це рідкісне явище. Наприклад мешканці вулиць Щорса та Лесі Ураїнки цього року очікували його ще з ранньої весни. Утім 21 червня під керівництвом директора міського комунального підприємства «Благоустрій» Сергія Миронюка причіпна грейдерна установка «утюжила» сильно заямковані локальні місця вулиці Малої Житомирської. Одночасно кілька робітників засипали баюри рештками зрізаного асфальтобетонного покриття з вулиці Міскради. Не такі вже великі та значні роботи велися цього дня, але приємно, що комунальники, почувши власників авто та водіїв маршруток, згадали про свої обов’язки.

Пан Сергій розповідає, що фінансове становище підприємства останнім часом значно поліпшилося. Ліквідована хронічна заборгованість по заробітній платі. Навіть нещодавно працівникам була виплачена заохочувальна премія. Тобто у комунальників з`явилася мотивація до праці.

Директор каже, що майже завершена підготовка до початку виконання робіт по укладанню асфальтобетонної суміші при ямковому ремонті вулиць силами своїх працівників. Для цього вже куплено спеціальну мобільну вібротрамбувальну установку для укладки асфальту та вакуумний пристрій для очистки ям від сміття та пилу. Все це робилося з прицілом, щоб підприємство саме заробляло обігові кошти і, нарешті, припинилася ера панування різних «варяг горе-ремонтників», яких так чомусь люблять запрошувати очільники міста на ремонт міських доріг. Досить чужих гастролерів, адже ми бачимо, як за минулу зиму «поплив» весь, укладений асфальт ще з осені бригадою з осіб кавказької національності. А з варягами у невідомому напрямку «попливли» й гроші з міської казни. Натомість залишилися ті самі ями, що й були, але без асфальту. Що ж наміри і розрахунок на власні сили Сергія Миронюка правильні і заслуговують на підтримку. Утім поживемо - побачимо. Однак вже тепер ясно, що від того виграють усі - місто, підприємство і робітники.

radomyshl-info


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Коментарий не относится к этой статье,но все же...Господин Миронюк нафига было потрачено 100000грн. на два ненужных светофора...Нафиг они вообще в нашем городе...Деньги выброшены в никуда...
 • шановний "Критик" я звами не згодний. Особисто мені як водію коли не було світлофорів було не комфортно їздити, і мабудь майже всім водіям.
 • Перекресток днем загружен очен плотно, светофор возле автовокзала автостанции нужен.
  Не знаю, сколько стоят светофоры, поэтому обсуждать эти 100 000 не могу.
 • Уважаемый,Radomyshl,для того,что бы было комфортно ездить на перекрестке с поворачивающей главной-надо знать правила.Можно подумать по ямах комфортно ездить,а если бы эти 100000грн. пошли по назначению,то ям стало бы меньше.Уважаемый,aleksandr,перекресток днем загружен очень плотно потому,что там стоит светофор-небыло бы его-небыло бы некаких пробок.И вообще,да будет Вам известно,что,например в Египте вообще нет ни одного светофора.И поверте,что в том же Каире движение намного интенсивнее,чем в Радомышле.
 • Критик, почитавши вашу писанину стає зрозуміло, що ви не є водієм, хотів би я на вас подивитися скільки ви будете чекати без нього(світлофора) в базарний день щоб поїхати з другорядної вулиці Міськради в будь якому напрямку.
 • Без светофора со второстепенной повернуть влево- на Лутовку, было проблемой, прочуствовал на себе. Кстати, о лутовском направлении: в двух местах ямы перегораживают дорогу полностью, надо почти останавливаться и переезжать их со скоростью пешехода, вот где может проявить себя новая асфальторемонтная техника
 • были светофоры или нет да какая разница они уже стоят -что вы делите деньги которые уже разделили давно до вас - у меня такое мнение что вы можете только гавкать на портрет-СТАЛИНА (ретро)
 • ДОРОГИ – ЛИЦО ГОРОДА!!! bully
 • Ув.,металіст 777,а помните ли Вы,как вышеупомянутый светофор(имеется ввиду тот который заменили),светил зеленым одновременно в четыри направления!!!И именно в базврный день!!!И ни чего розъежжались!!!
 • Ув.,мясорубка,а знаете ли вы,что со средств,которые идут на ремонт дорог,хотят выделить 50000грн. на покупку еще дного светофора и установить его возле Фулхауза...
 • И вообще,такие траты нужно выносить на общественное обсуждение,а не решать единолично!Один дурак,когда-то установил эти светофоры,а второй решил их заменить!За наши деньги!Я повторяюсь-в начале нужно сделать дороги,а потом тратить деньги на светофоры.И,неплохо было бы,если бы прокуратура обратила свое внимание на даный факт марнотратства,дабы избежеть подобного в дальнейшем!!!
 • Ви , пене Критик, мабуть пішки не ходете - все на авто, а те що поряд з світлофором - дитячий майданчик, що це шлях до шкіл та садочків, де ходять діть - вам байдуже! І як ви уявляєте МІСТО - де не має жодного світлофору!
 • Як на мене - я 2-ма руками проти світлофорів- адже який в нас транспортний потік...- є "розумні знакі,розмітка,працьовита ДАІ - в багатьох райцентрах і авто більше і знаків "не пущать" менше і дорогі в 10 раз кращі і світлофорів "уви" нема-цих ,як для нашого міста, вимагаючих багато грошей і часто надто "зарозумілих" їх обслуговувачів - мій висновок- дорогі,дорогі....
 • Расскажите, а за счет чего в Брусиловском р-не дороги намного лучше?
 • Ув.,Patriot,повторяюсь-в Египте вообще нет светофоров!А Каир это не Радомышль!Правильно,я пешком нехожу,и только я могу судить,-нужны мне светофоры или лутше на эти деньги отремонтировать кусочек дороги!
 • Оказывается в Каире все-таки есть светофоры...Странно...Я ни одного не видел...Но их там около 10шт.,а населения 8млн.человек...То есть,получается,что в Радомышле должно проживать хотя-бы 1млн. чел.))))))))))))
 • Какое состояние дорог в Египте?
 • aleksandr,
  Расскажите, а за счет чего в Брусиловском р-не дороги намного лучше?

  там климат другой, нет таких перепадов температуры smile
 • Километров на 30 южнее, оказывается это важно...
 • Дякуємо Миронюку Сергію, за те. що своїми зусиллями складає та ремонтує ті "вишкребки" гнилі, які змогли вціліти після попередніх очільників. Дякуємо за його ентузіазм , смикалку та фантазію, коли в зимові снігопади винайшов "ноу-хау" по чистці тротуарів. Дякуємо за регулярний вивіз сміття! Взагалі дякуємо за серйозний підхід до проблем, а не підхід через "тяп-ляп". Побільше таких людей в кріслах деректорів та очільників - порядку було б набагато більше.
  Це думка простого жителя м. Радомишль. Так тримати!
 • Svetka2012
  Цитата: В зимові снігопади винайшов "ноу-хау" по чистці тротуарів.
  Цікаво, що ж то за "ноу-хау" по чистці тротуарів, напишіть більш детально, бо я чомусь не помітив.
 • Волелюб,
  Це коли спереду вдвох тягнуть, а ззаду один горне. Як картоплю огортають бачили?? До речі ,зручний ефективний спосіб швидко почистити сніг,,,, звичайно якщо знайдеться в хаті 3 мужчини))) Але українська жінка в нас на все здатна),,, і коня на бігу зупинити і снігу потягати!!!
 • Svetka2012
  Цей спосіб прибирання відомий ще з часів середньовіччя. Шкода що техніка прибирання вулиць Радомишля яку ви називаєте (винаходом Миронюка "ноу-хау" по чистці тротуарів), відстає на кілька століть від техніки прибирання у країнах цивілізації. Погоджуюсь, що саме тому наша українська жінка на все здатна),,, і коня на бігу зупинити і снігу потягати!!!
 • Волелюб,
  Волелюбе, Волелюбе!!! Ох, ох. Ну не можна вже бути таким буркуном і все так критикувати! Потрібно хоч на деякі речі дивитися з оптимізмом! Головне не хто і коли винайшов якесь там ноу-хау, а головне діяти при будь-якій ситуації. Так, згодна з вами. що ми живемо в 21 столітті і має бути все автоматизоване. Але якщо ви думаєте, що коли ви сядете в крісло директора і вам відразу видадуть всі технічні засоби для обслуговування населення, то ви помиляєтесь.))) Не від директора благоустрою залежать такі привілеї, самі розумієте. Тому я і дякую Сергію Володимировичу за його ентузіазм, за те що не сидить склавши руки в кріслі, а намагається покращувати нам життя в місті як може. Гляньте на ті самі дороги, що поремонтували біля піраміди. Могли б заляпати так-сяк, але ремонт був проведений набагато якісніше! Так це мало для міста, але вже за це велике спасибі!
bully
Цитата  |   | 
27 червня 2013 22:57
-->
Расскажите, а за счет чего в Брусиловском р-не дороги намного лучше?

там климат другой, нет таких перепадов температуры smile
Цитата  |   | 
29 червня 2013 09:38
-->