radomyshl.com Радомышль
 
07 травня 2009
-

"102" інформує

"102" інформуєПРОФІЛАКТИЧНА ОПЕРАЦІЯ "ПОБУТ".
Із 20 по 28 березня в районі проводилась оперативно-профілактична операція «Побут». Основним її завданням було відпрацювання осіб, які перебувають на обліку в органах внутрішніх справ, скоюють насильство в сім'ях, зловживають спиртними напоями, наркоманів, а також батьків, які негативно впливають на виховання дітей, спонукають їх до бродяжництва, жебрацтва. Це ж стосувалося і неповнолітніх правопорушників. З такими особами було проведено профілактичну роботу, спрямовану на запобігання злочинів та правопорушень, які скоюються на побутовому ґрунті. Операцію проводили дільничні інспектори міліції, працівники кримінальної міліції у справах дітей, працівники карного розшуку, а також співробітники інших галузевих служб райвідділу міліції і представники громадськості.
Усього за час операції до адміністративної відповідальності притягнуто 43 особи, які вчинили правопорушення на побутовому ґрунті, із них: 16 - за розпивання спиртних напоїв і появу в громадських місцях у п'яному вигляді; 12 - за дрібне хуліганство; 11 - за вчинення насильства в сім'ї або невиконання захисного припису; 4 - за злісну непокору законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця.
Крім того, було розкрито два злочини. Один -за ст. 203 КК України - зайняття забороненими видами господарської діяльності. Ще один - за ст. 309 КК України - незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.
Дільничними інспекторами міліції було здійснено 8 виїздів на сімейні конфлікти та відвідано 155 помешкань громадян з врученням візитних карток.
І.ЄЛІСЄЄВА,
інспектор РНГФ сектора ДІМ Радомишльського РВ УМВС України
в Житомирській області, капітан міліції.

Матеріал з районної газети Радомишля "Зоря Полісся"


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • блин, почему так мало хороших сайтов осталось? этот, благо, вне конкуренции!
  • почему мало хороших сайтов осталось? их много, только надо знать где их искать....
  • DidnВ’t know the forum rules aollwed such brilliant posts.