radomyshl.com Радомышль
 
09 липня 2013
-

Успішний виступ юних велосипедистів з Радомишля

Успішний виступ юних велосипедистів з Радомишля

42 залікових бали набрали наші юні велосипедисти, яких готують тренери-викладачі ДЮСШ Р.Пархоменко і В.Міщенко, на чемпіонаті України в перегонах по треку серед юнаків та дівчат, що проходив у Львові. Незважаючи на те, що вихованцям Радомишльської ДЮСШ доводиться виступати у таких змаганнях без належної трекової підготовки, вони показують результати на рівні кращих трековиків України. Так, у командній гонці переслідування четверте місце здобули Анастасія Льовіна і Дарина Неборачко, а у командному спринті вони стали десятими.

Серед юніорів в індивідуальній гонці переслідування на 2 км Настя Кравчук показала 11-й результат, 10 місце посіла в груповому спринті Даша Неборачко, а Настя Кравчук тут стала дев'ятою. Серед юнаків - десяте місце в активі Віталія Кухаря.

У чемпіонаті Житомирської області з велоспорту на шосе, що проходив у Радомишлі, взяли участь вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Радомишля і Малина та ветерани велоспорту Житомирщини, серед яких були майстер спорту Іван Дорошук і майстер спорту міжнародного класу Юрій Метлушенко, що починали свій шлях у великий спорт в Радомишльській ДЮСШ. Перед початком змагань Ю.Метлушенко поділився з юними велосипедистами досвідом участі в гонках, тактикою проходження дистанції, побажав учасникам гарних спортивних здобутків.

Першого дня учасники всіх вікових груп змагалися в гонці на час на дистанції 10 км. Зпоміж юних радомишлян кращі результати показали Віталій Кухар (ліцей №1), Олександр Кучинський (ЗОШ №5), Анастасія Льовіна (РВУФК), Аліна Кучерявенко (ліцей №1), які посіли перші місця. Другими стали Андрій Вовк (ліцей №1), Данило Полончук (ЗОШ №3), Анастасія Кравчук (ліцей №1), Дарина Неборачко (РВУФК). Третіми дісталися фінішу Юрій Логозян (ліцей №1), Богдан Кухарівський (ЗОШ №3), Олег Сорочинський (гімназія).

Наступного дня у груповій гонці перемоги здобували Віталій Кухар, Андрій Вовк, Данило Полончук, Анастасія Льовіна і Аліна Кучерявенко. Другими завершили гонку Юрій Логозян, Олександр Кучинський (ЗОШ №5), Анастасія Кравчук, Дарина Неборачко. Треті місця посіли Богдан Кухарівський і Олег Сорочинський.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.