12 липня 2013
-

Успішні виступи юніх легкоатлетів з Радомишля

Успішні виступи легкоатлетів з Радомишля

У чемпіонаті Житомирської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат вихованці Радомишльської ДЮСШ посіли восьме командне місце. В індивідуальних стартах кращі результати - у Сергія Хоменка (перше місце), потіївчан Ганни Вакуленко (друге) та Івана Ковальчука (четверте).

А в чемпіонаті області з легкої атлетики наші вихованці у підсумку на дев'ятому командному місці. В особистому заліку зі штовхання ядра третім став Сергій Ковальчук, в стрибках у довжину Олександр Мазуренко (Вишевицька ЗОШ) показав четвертий результат, Вадим Лакієнко (ЗОШ №5) - п'ятий, Роман Затолюк (гімназія) - восьмий. Олександра Симоненко (ЗОШ с.Потіївка) посіла шосте місце з бігу на 800 м. Четверте місце здобули учасниці естафети 4x100 м: Каріна Яценко (ЗОШ №4), Ганна Вакуленко, Олександра Симоненко, Валентина Власюк (Потіївська ЗОШ). Команду готував тренер-викладач ДЮСШ Д.Огородник.