radomyshl.com Радомышль
 
12 липня 2013
-

У активіста Віктора Топольницького вибиті зуби: зараз він ледь ходить

У активіста Віктора Топольницького вибиті зуби: зараз він ледь ходить

У активіста політичної партії “Демократичний Альянс” Віктора Топольницького, якого побили вчора троє молодиків спортивної зовнішності біля його власного будинку, численні забої та вибиті зуби. Він майже не пересувається та ледь вимовляє слова.

Напад на себе він пов’язує зі своєю антикорупційною та громадською активністю. Активіст судиться з власницею замку у Радомишлі Ольгою Богомолець, яка нібито незаконно відгородила частину річки Мика. Також у Топольницького призначене судове засідання по справі проти міської ради у рамках кампанії “50 тисяч за мера-корупціонера”.

«Почуваюсь дуже погано. Мені вибили п’ять зубів і тепер мені дуже важко говорити. Найстрашніше у цій історії те, що бандити вже їдуть серед білого дня до будинку лупцювати до півсмерті дітей. За себе я не боюсь. Я тільки боюсь за свою родину», - розповідає Топольницький.

Активіст виховує двох дітей: 4-х та 20 років. Раніше він працював кореспондентом газети «Сільські вісті».

Нагадаємо, що вчора о 7:30 ранку біля його приватного помешкання зупинилось авто “Деу Ланос”, з якого вийшло троє чоловіків. Молодики, щоб виманити Віктора з хати, запитались адресу сусіднього будинку. Потім обступили колом і почали бити. Двоє завдавали ударів, а один знімав на камеру.

Після появи сусідів “спортсмени” швидко сіли в машину і поїхали. Люди встигли частково побачити номер сріблястого “Ланосу” — АА 6717 чи 6517.

Джерело: Перший житомирський інформаційний портал


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Треба вже "купувати" револьвер!
 • Прикрий факт побиття повинен бути розслідуваний і злочинці повинні бути покарані.
  Розділяю думку Правденка,але й своє скажу, що ТопольНицький не такий уже й святий. Він ніколи не засвічувався і не пов'язував себе з жодною партією, тому Демальянс піариться на цьому побитті,як захисник знедолених і ображених. Тополь.. тільки брався за брудні справи в судах захищаючи проблемні, з точки зору моралі, питання. Ворогів нажив бо змішував святе з аморальним. Такий собі заробітчанин без диплома юриста.
 • Окремі депутати з міської ради кажуть, що нині Топльницький знищує нинішнього міського голову на замовлення одного з колишніх міських голів пишучи казна що. Тому і ходить в судах ніби проти Ольги Богомолець, а разом з тим, щоб ущипнути нинішню міську раду, яка помилкових рішень не приймала. То є гріх рішень 2006-2010 років та тодішнього голови.
 • Дело возбудили?
 • ШАНОВНИЙ ФАРАОНЕ ! Якщо у вас є диплом то Ви повинні були б знати таке: диплом розуму не додає, а тільки посвідчує наявність Богом і батьками даного розуму та постійної праці над собою. Тополь справу знає не гірше місцевих адвокатів, які без особистих звязків та ще дечого були б простими нікчемами. 99% українців живуть за принципом "моя хата з краю".Тополь брався не за брудні справи, а допомагав людям, відстоював громадське, а не шкурне. Що загороджені від радомищлян річка, луги навколо замку-це його особисте? Що ті рішення, які проштовхує мер і, які потім скасовує прокуратура і суд за поданням Тополя- це його особисте. Гріхи у Вас за те, що обріхуєте людину, а не унього. Не робіть неправедного на посадах і не будете боятися Тополя.Порада: перш чим когось послухати вислухайте людину про яку хочете написати, чи скласти певне упереджене враження.
 • Сегодняшнего мера не щипать надо а гнать у шею за дороги, мусор, пьянство и лентяйство в городе. То што говорят деяки депутати то им так удобнее защитить своего. Посмотрите на их состав. Там же все избраники из бизнеса . Большинству их них до доларового милиона не хватает милиона у гривнях. Какое замовлення Топльницкий виконує? А прокурор і судьи когда отменяют решение горсовета тоже с Топольницким в сговоре? Что за чушь несем на замовлення. Если принято ряд решений против народа у 2006-10 годах то отмените их сами или через суд
 • Толіку Очевидно ти і є замовник. Ховаєшся під чужим іменем. Ганьба!!!
  Серед депутатів вчителі, бухгалтери,колишні військовослужбовці, держслужбовці,нотаріус, три юриста,пенсіонери,два комуніста та інших представників з шести партій. Всі як один проголосували на попередній позачерговій сесії міської ради і виставили за двері Тополя. Бо прийшов він за черговим замовленням Толіка чи як вас там !? З метою склепати черговий донос!! Чимало він їх наклепав.
  Як клепали рішення за попереднього міського голови ? Так понаписували собі милим земельки, що попали під суд.
 • Дивно читати коментарі. Демальянс не "примазується". Це дивовижні люди. Коли сталась зі мною ця халапа - першими хто приїхав до мене - представники Демальянсу з Радомишля, Житомира, Києва. Кинули все, і приїхали. Приїхали -бо вони разом. А вас всіх перетовчуть по одинці. Ви думаєте обмине? Не обмине, можете мені повірити. Тільки де ви будете шукати захисту? Що вам робити? Як рятуватись?
  Більш-менш розуині люди повстають проти системи. Дійсно, я веду проблемні справи, але не з точки зору простої людської моралі.
  А знаєте ви як украли в людей АТЗТ "Радомишльський машинобудівний завод?
  А знаєте як украли в людей АТЗТ "Сервіс"?
  А знаєте як украли у людей майно СТОВ "Нива", "Лутівка"?
  А методика розкрадання земель водного фонду річки загальнодержавного значення Мика взагалі дуже проста - жодний проект із землеустрою не проходив і не пройшов на даний час обов"язкової державної експетизи. За відповідь на це питання і вибивають зуби.
  І річки в радомишлян немає: її зробили ставом, і здали в оренду на 49років. Прийде час - піде Правденко половити рибу, і вернеться з рибалки синій і без зубів.
  А вкрала у людей річку і землі не "та влада /попєрєдніки" , а ті юристи - міліціонери -депутати - торгаші, яких ви обирали і тоді, і при нинішньому міському голові. Бютівець Забігайло В.М. - нині начальник юридичного відділу Радомишльської міської ради.Тобто "консультує" Партію регіонів". А по сумісництву, голова зареєстрованої нимосередку соціал-демократичної партії (об"єднаної). От вам і "попєрєдніки". Донос,замовлення, обріхування - мені така ненависть не нова і зрозуміла. Але ж спробуйте, з дипломом або без зробити те, що роблю я: наприклад, нехай ваші справедливі депутати -торгаші приймуть добровільно рішення про оприлюднення проектів рішення сесій та рішення сесії. Адже це людям дано законом. Нехочуть? А чому? Що тут секретного? А по рішеннях розумний одразу зрозуміє як рухається і до кого рухається "бабло" територіальної громади. Рух цей дуже цікавий і стосується кожного. Спробуйте, а потім напишете коментарі про свої поригоди.