radomyshl.com Радомышль
 
16 липня 2013
-

"ПОДЯКА" ЛІКАРЯМ ТЕПЕР БУДЕ ОФІЦІЙНОЮ

"ПОДЯКА" ЛІКАРЯМ ТЕПЕР БУДЕ ОФІЦІЙНОЮ

Президент України підписав закон, який дозволяє медикам «швидкої» приймати добровільні внески «для розвитку і покращення матеріально-технічної бази».

Скільки коштувало "безплатно" знають всі. Скільки ж буде коштувати "добровільно-платно"?..

Закон ухвалили у Верховній Раді України 18 червня. Згідно йому, система екстреної медичної допомоги може приймати добровільні внески від фізичних осіб або організацій «для розвитку і покращення матеріально-технічної бази».

Віктор Янукович підписав закон №333-VII «Про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про екстрену медичну допомогу», і який вже вступив в дію (з 10.07.2013року).

Нагадаємо, що реалізація медичної реформи була розкритикована Президентом України Віктором Януковичем у лютому цього року. Основна проблема - регіони практично не отримують допомоги з центру.

ВИТЯГ

Текст статті 14 Закону України "Про екстрену медичну допомогу" викласти у такій редакції:

"1. Фінансове забезпечення системи екстреної медичної допомоги за рахунок бюджетних коштів здійснюється відповідно до бюджетного законодавства.

2. Для розвитку та поліпшення матеріально-технічної бази системи екстреної медичної допомоги можуть залучатися кошти підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності і господарювання, а також добровільні пожертвування фізичних і юридичних осіб, благодійних організацій та об'єднань громадян, інші не заборонені законодавством джерела".


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Або плати або здохни і ніхто не спитає про добровільно.