radomyshl.com Радомышль
 
19 липня 2013
-

В РАДОМИШЛІ ЧАСТКОВО ЗДІЙСНЕНО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ. ФОТО

В РАДОМИШЛІ ЧАСТКОВО ЗДІЙСНЕНО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ. ФОТО

Стан доріг нашого міста приводить до жаху не лише жителів Радомишля, а й його гостей, яких з туристичними цілями тут дедалі більше.

"Враження, що не зима закiнчилася, а вiйна" - так про дороги міста, та й України відкликаються в цілому. Однак від зими стан автошляхiв не полiпшився. Після снігопадів разом зі снігом зійшов і асфальт. Проте, влада не поспішала виправляти перешкоди погодних умов.

Та все ж, найближчими днями комунальною службою Радомишля було здійснено ямковий ремонт деяких вулиць міста. Дані кошти були залучені методом переговорів міського голови Олександра Ткачука та керівництва ПАТ ПБК “Радомишль”. Підприємством було виділено 20 тонн асфальту, який було довірено покласти на розсуд комунальної служби Радомишля.

“Вкладали там, де бачили, тобто, де були ями. Звичайно, що це не рятує радомишльські дороги від плачевного стану, проте, сподіваємось, що хоч на певний період це полегшить пересування.” - каже директор комунальної служби Радомишля Сергій Миронюк.

Наразі переговори продовжуються ще й з історико-культурним комплексом “Замок Радомисль”.

До того ж, вже є рішення сесії міської ради, про виділення міському комунальному підприємству 30 тис грн на ямковий ремонт доріг. Сподіваємось, що дані зусилля будуть скеровані безпосередньо на розв’язання проблеми пересуванням нашим містом.

В РАДОМИШЛІ ЧАСТКОВО ЗДІЙСНЕНО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ. ФОТОВ РАДОМИШЛІ ЧАСТКОВО ЗДІЙСНЕНО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ. ФОТОВ РАДОМИШЛІ ЧАСТКОВО ЗДІЙСНЕНО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ. ФОТОВ РАДОМИШЛІ ЧАСТКОВО ЗДІЙСНЕНО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ. ФОТОВ РАДОМИШЛІ ЧАСТКОВО ЗДІЙСНЕНО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ. ФОТО


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Халатный ремонт!Безлаберность!Неокуратность!В Радомышле дорог НЕТ!!!!
 • звичайно, краще їздити по горбочках, ніж по ямах по пояс, але ці латки ненадовго. так покриття трамбували мабуть ще до війни
 • Ями не прогріваються, тому накладена гаряча латка не зв'язується з холодною основою покриття. Після затяжного дощу, снігу такі латки швидко виб'ються автомобілями. Не якісний ремонт призводить до бездарних втрат коштів і так, вкрай бідного фінансування.
 • загальна сума коштів, які були розміщені на дипозитному рахунку "Укргазбанку" (голова "конкурсної комісії" ПП Григорович М.С. ) становила:
  у 2011році-180.000
  2012році -1.035.656гр.
  2013році -1.256.604грн.
  Поки проуенти від "вкладу" грошей будуть капати частина на рахунок міської ради, а частина - в чийсь бездонний карман, автомобілісти бють та ремонтують свої автомобілі. Все ж є чим зайнятись. Для того і обирали громадяни своїх депутатів, щоб вони жили лише на одні проценти. А ситуація з іншими "конкурсами" ще більша умора, ніж ремонтування ям на дорогах.
 • якість ремонту як завжди "на висоті" замість того щоб перекрити ділянку для руху на якій проводився той ремонт, довелося їхать прямо по щойно висипаних горбиках гарячого, ще не трамбованого асфальту.
  ... і всі в тому числі і ті хто цей "ремонт" проводить знають, що все це марна праця і з року в рік все це робиться за старим сценарієм....
  Висновків ніхто не робить і нехоче робити...
  однозначно комусь це все вигідно.
 • Це не ремонт.. Так і я з лопатою можу по місту "залатати" ями..
 • Tranceliker
  Звичайно можете, і я можу, і всі. Але за великі "бабки" асфальтоукладчиком бути набагато приємніше.
  Із рішення №348 16 сесії 6 скликання від 06.07.2012року ( наданої за рішенням суду )... заслухавши інформацію депутата міської ради Іщенка Володимира Вікторовича що дорожнє покриття прийшло в непридатний стан, що може привести до продавлення автомобільним транспортом колектору міської каналізаціїної системи, яка знаходиться під дорожнім покриттям, що в свою чергу може привести до екологічної катастрофи ... виділити кошти для поточного ремонту дорожнього покриття по вул.Червоноармійській, в сумі 26800грн.
  Я не дорожнік, але зазвичай, щоб не провалилось бетонують, а не вкладають тоненький шар асфальту. Але, можливо це якісь нові технології.
 • Новая, улучшенная формула наноасфальта- уже на дорогах нашего города.
 • А де всі ваші розумні думки були коли кловся асвальт ? Якщо такі розумні то скажіть будь ласка при якій температурі проводиця ямковий ремонт?
 • Питання до Ольги Богомолець.Коли розпочнуться роботи по відновленню дороги від "Хліб заводу" до "Замку Радомисль", яку знищили прокладанням каналізаційної труби ?????