radomyshl.com Радомышль
 
26 липня 2013
-

Заява ДемАльянсу щодо обставин розслідування побиття радомишльського активіста

Заява ДемАльянсу щодо обставин розслідування побиття радомишльського активіста

Політична партія Демократичний Альянс заявляє, що не має на меті завдати шкоду репутації заслуженого лікаря Ольги Богомолець чи її ініціативі з розвитку історико-культурного комплексу «Замок Радомисль».

У зв’язку з побиттям радомишльського активіста-правозахисника Віктора Топольницького розглядаються всі можливі версії пов’язані з його професійною діяльністю, серед яких і суди проти незаконного, на думку Топольницького, відгородження земель навколо «Замку Радомисль».

«Мені прикро, що ми всі опинилися в неприємній ситуації. Допомагаючи Віктору Топольницькому, якого було жорстоко побито одинадцятого липня, ми не мали жодного наміру дискредитувати ім'я Ольги Богомолець чи якимось чином впливати на роботу комплексу та музею.

Певною мірою ми всі стали заручниками неефективної роботи української міліції. За два тижні вона так і не спромоглася знайти та затримати нападників. Попри те, що має покази свідків, знає марку автомобілю та його номерні знаки. Якщо б вони буди затримані, ми вже б знали імена замовників цього звірячого побиття. Я сподіваюсь, що найближчим часом це відбудеться і всі непорозуміння будуть зняті», - заявив голова партії Василь Гацько.

Як відомо, 11 липня троє невідомих чоловік побили радомишльського активіста-правозахисника Віктора Топольницького. Потерпілий пов’язує напад зі своєї професійною діяльністю.

Джерело: Демократичний Альянс


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Я не розумію навіщо в Богомолець забирати ту землю?Коли там було сміттєзвалище до того нікому не було діла, а тут бачите всім заважає паркан.Ви зніміть паркан і побачите через тиждень що там буде коїтися і чи зможете ви потім милуватися микою
 • Пилип. Всі земельні питання в Україні мають вирішуватись лише в правовий спосіб. За нинішнього законодавства річки, прибережні території не можуть бути в приватній власності. Історична памятка замок Радомисль без цих, огороджених земель частково може втратити свою привабливість. Думаю слід Ользі Богомолець звернутись до депутатів верховної ради, і на законодавчому рівні індивідуально вирішити це питання. В іншому випадку, подібна схема розбазарювання земель водного фонду призведе до огороджування всіх річок сучасними чиновниками та бізнесменами. І всі огородивши доводитимуть, що там раніше був смітник, а вони ніби рятівники річки від народу, який тільки і думає як її засмітити.
 • Волелюб,только избранные страны живут по закону.Понятно,что Украина в число этих стран невходит.Нам для начала нужно научится жить по понятиям,по человечиским понятиям,а не по бандитским,и не по дурацким!Доказывать,что Богомолец не имела права установить забор,защищая,тем самым,чистоту реки-это дурацкое понятие.Прийти и срезать этот забор-это бандитское понятие.Прийдет время,когда наше общество станет поумней,эта Богомолец сама этот забор срежит,ведь по документам там никакого забора нет!Как в этой Богомолец,до сих пор,хватает нервов судится с такими вот умниками,как Волелюб,которые,я уверен,в своей жизни ничего толком и не создали,а все,что могут-это попи...ь!!!
 • Вспомнил анекдот на эту тему:
  В парикмахерской клиент возмущается старому еврею-парикмахеру:
  -У Вас полы плох вымыты,сидение неудобное,одиколон плох пахнет и т.д.
  На что еврей его спрашивает:
  -А Вам нравятся наши дороги,размер пенсии,уровень медицинского обслуживания?
  -Нет,конечно!!!
  -Так почему Вы начали с моей парикмахерской!?

  Так и здесь,уважаемый Волелюб и ему подобные,Вам что заняться больше нечем,как обсуждать забор,который некому не мешает и создавать,тем самым, проблемы человеку(имею в виду Богомолец),который так много делает для нашего города и страны!!!
 • По понятиям
  У вас з головою не все в порядку.
  Країна живе по поняттям вже близько ста років, з 1918, коли вперше сюди вдерлись москальсько - ординські війська, що знищували весь час українців, нашу мову, культуру. Судячи з вашого сленгу, ви один з їх.
  І пока ми не очистимо країну від цих окупантів, шансу достойно, заможно жити на своїй богом даній землі наші діти не мають.
  Ви мене путаєте з кимось, оскільки ніколи, ні з ким, я не судився, в тому числі і Ольга Богомолець. А тому звідки вам знати зробив я щось добре, чи ні. Лише москалі в Україні не зробили нічого доброго (цитата):а все,что могут-это попи...ь!!!
 • Демальянс пропіарився своїм "активістом", а тепер в кущі ! Бо доказів немає. Це було зрозуміло від початку. Але чомусь, як завжди. В цій історії крапку може поставити тільки слідство, а не здогадки Демальянсу чи самого потерпілого.
  Якимось чудернацьким чином втягнули сюди і міськраду ! Чомусь потерпілий не навів жодного документу (рішення суду), яке б підтверджувало незаконність оренди землі Ольгою Богомолець!!! Висновок такий : здогадки потерпілого пока тільки версія (мильна булька). Наступне : хто позивач всіх семи позовів до Богомолець?? Не потерпілий, а В. Руденко , батько Романа Руденка депутата Радомишльської райради від соціалістичної партії, який в 2011 році скоїв хуліганство в стані сп'яніння по відношенню до О. Богомолець. Обізвав нецензурними словами і вчиняв інші дії, які тягнули на кримінал. Але тодішній прокурор Р.Д. "замняв" діло. Тобто це була помста Р. Руденка , яку підтримував в суді за гроші (він це визнав)правозахисничок Тополь. Прошу потерпілого вказати, скільки він особисто подав позовів до О. Богомолець? Скільки виграв? А скільки подав проти міськради? Тут відповідь є. Десь біля десятка? Всі також (чи майже всі ) програв у суді. Знову мильна бульбашка.Такеим чином наш правозахисничок мильна булька -бре-ху-некць.
 • ДЛЯ ПРАВДЕНКА
  Кому приводити докази?Вам? Так Ви ж читати навряд чи вмієте. Але, як видно з коментарів, Ви член супільства, який аж занадто цікавиться всіма обставинами, в основному, щоб обгадити мене. Аж занадто багато знаєте хто кому і скільки заплати, скільки позовів подано, від кого, про що, а це наводить на зовсім прості висновки. Я, особисто Вам, нічим не зобов"язаний, щоб звітуватись перед Вами. Ви ж дивились сюжет по ТСН ? Але, очевидно, Ви відноситесь до тієї категорії людей, які дивляться, а потім ще й перепитують: А що там ящик показує?
  Богомолець, наприклад, стверджує, що грошей я хотів не від Руденка, а від неї, хоч ніколи з нею особисто не зустрічався. Інші інтернет користувачі хрестяться і стверджують, що я все роблю в інтересах колишнього міського голови. Скільки ПРАВДЕНКІВ - стільки і версій.
  В мене є пропозиція - зам"яти ( не "замняти" ) тему.
 • Треба вже зав'язувати цю тему! Ставте крапку. Скільки можна.
 • Все .дiстали правдолюби ви хреновi ви вже з сво]ею незалежностью засрали все мiсто переiменували всi вулицi а толку?...?
 • мясорубка

  Розкрий очі. Народ владою як не володів , так і не володіє. Всі , так звані роки незалежності при владі російськомовні окупанти. Комуністи разом з рухом проголосували за так звану незалежність і залишились при владі по цей день, а руху вже давно нема. Незалежність, самоврядування. ще слід виборювати, щоб мати можливість на місцях вирішувати нагальні проблеми. Бюджет має формуватися знизу до гори, платники податків, мають формувати, а не навпаки, як є нині. Для цього слід докорінно очистити нинішню антинародну олігархічну владу.