radomyshl.com Радомышль
 
29 липня 2013
-

1025-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ: О.БОГОМОЛЕЦЬ НАГОРОДИЛИ ОРДЕНОМ УПЦ

1025-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ: О.БОГОМОЛЕЦЬ НАГОРОДИЛИ ОРДЕНОМ УПЦ

26-28 липня по всій Україні пройшли урочистості на честь 1025-річчя Хрещення Русі. Хоча цю подію святкують у всіх слов'янських державах, проте головні урочистості все ж проходили в Києві. Цьогорічне святкування Хрещення Київської Русі є особливим. Розділити радість великого свята до Києва вперше в історії прибули дев’ять Предстоятелей Помісних Православних Церков: Олександрійської, Єрусалимської, Руської, Грузинської, Сербської і Болгарської, Кіпрської, Польської та Американської. Цим Повнота Вселенського Православ’я засвідчила велику повагу і християнську любов до України і її Святої Церкви.

Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» теж долучився до урочистих святкувань, що проходили в різних містах України. З цієї нагоди для відвідувачів комплексу була підготовлена спеціальна екскурсія унікальним Музеєм української домашньої ікони. Варто відзначити, що діяльність замку-музею спрямована на відродження духовності українського народу відзначається і найвищими церковними діячами України.

Так, враховуючи заслуги перед церквою та з нагоди ювілею Хрещення Митрополит Київський і всієї України Предстоятель Української Православної Церкви Володимир нагородив засновницю історико-культурного комплексу «Замок Радомисль» Ольгу Богомолець грамотою «За заслуги перед Українською Православною Церквою» та Орденом Української Православної Церкви Святої Рівноапостольної Ольги. Відомо, що колекцію українських домашніх ікон Ольга Богомолець збирала понад 15 років, ідея створити музей - прихисток для ікон-сиріт виникла тоді, коли їх стало більше 5000. За неповних два роки з дня відкриття Музей української домашньої ікони відвідало майже 40 тисяч туристів, де кожен третій - іноземець. У замку-музеї кожен може торкнутися «Душі України» - унікальної експозиції української домашньої ікони, де витає особлива атмосфера Гармонії, Добра, Любові.

radozamok.com.ua


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • Вітаю і пишаюсь- дві будівлі в теперішніму вимірі дають честь їх забудовникам: це історико-культурний комплекс міста та будівля Центру занятості ( до діяльності якого відношусь скептично, але це друга опера).
  • Брехня на брехні.. ніяка це не Українська православна церква. Це російська православна церква, що бреше! Нічого Українського в ній нема! Ні літератури, ні патріотизму, ні поваги до України!
  • Вітаю Ольгу Вадимівну з нагородою!!!!
  • Приєднуюсь до привітань. О.В. успіхів Вам у розбудові держави і поширенню духовних цінностей серед українського народу !!!
  • Заслужене визнання та нагорода, вітаю Ольго Вадимівне! Такий великий проект під силу великому духу. Все прикре, що навколо іноді трапляється - звичайне людське невігластво, або обійми нашої великої української жаби. Таке воно життя...
  • Коментар видалено в зв*язку з невідповідністю до вимог та правил сайту
Коментар видалено в зв*язку з невідповідністю до вимог та правил сайту
Цитата  |   | 
2 серпня 2013 14:51
-->