radomyshl.com Радомышль
 
05 серпня 2013
-

Голова обласної ради 2 серпня, у п'ятницю, з робочим візитом побував у Радомишльському районі. ФОТО. ВІДЕО

Голова обласної ради 2 серпня, у п'ятницю, з робочим візитом побував у Радомишльському районі. ФОТО. ВІДЕО

У селі Велика Рача Йосип Запаловський зустрівся з представниками місцевої громади, депутатами сільської ради та ознайомився з роботою дошкільного навчального закладу «Сонечко», де завершується ремонт приміщення для відкриття ще однієї групи малюків. Це забезпечить 100% охоплення дошкільним вихованням маленьких жителів трьох сіл.

До Великорацької сільської ради входять села Велика Рача, Мала Рача та Чудин, у яких загалом проживає майже 2 тисячі селян. У 2009 році сільська рада була переможцем конкурсу успішних громад і відтоді впевнено тримає позицію ефективного розвитку та вдосконалення умов життя людей. У кожному селі діє будинок культури, у двох селах функціонує школа та бібліотека.

Жителі сіл мають доступ до медичних послуг: на території Великорацької сільської ради працює амбулаторія та два ФАПи. Сільська громада, яку вже понад 11 років очолює Микола Романенко, нині докладає зусиль для завершення газифікації населених пунктів, електрифікації села Чудин та здійснення поточного і капітального ремонту вуличних доріг.

Голова обласної ради 2 серпня, у п'ятницю, з робочим візитом побував у Радомишльському районі. ФОТО. ВІДЕО

Спілкуючись із громадським активом, Йосип Запаловський розповів про пріоритети у роботі обласної ради.

«Депутати обласної ради визначили пріоритетні галузі, куди в першу чергу спрямовуються кошти від перевиконання обласного бюджету. Це – охорона здоров’я, освіта, соціальний захист людей. На видатки галузі охорони здоров’я на 2013 рік в обласному бюджеті передбачено майже 515 мільйонів гривень, що на третину або на 124 мільйона гривень, більше, ніж у 2012 році. І це не враховуючи того, що, за підсумками перевиконання обласного бюджету цього року в галузь медицини додатково надійшло більше 16 мільйонів гривень».

Голова обласної ради подякував Миколі Романенку, депутатам сільської ради за ефективне господарювання, згуртування громади навколо вирішення нагальних місцевих проблем.

Екскурсію замком, в якому знаходиться понад 5 тисяч домашніх образів, предметів домашнього побуту з усіх куточків України, провела засновниця музейного комплексу, подвижниця українського відродження, українська співачка, громадський діяч, Заслужений лікар України, доктор медичних наук Ольга Богомолець.

У робочій поїздці голову обласної ради Йосипа Запаловського супроводжували керівники району: голова районної ради Василь Тужик, голова райдержадміністрації Ігор Харитончук, депутати районної ради.Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.