radomyshl.com Радомышль
 
09 серпня 2013
-

У Житомирській області вже готуються до Нового року: губернатор підписав розпорядження про продаж ялинок

У Житомирській області вже готуються до Нового року: губернатор підписав розпорядження про продаж ялинок

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук розпорядився до 15 грудня утворити торговельні пункти продажу новорічних ялинок.

Розпорядження «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2014 року» опубліковане на офіційному сайті Житомирської облдержадміністрації.

«З метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах області в передноворічний період 2014 року та впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок для реалізації новорічних ялинок до 15.12.2013 утворити торговельні пункти у спеціально визначених місцях біля контор лісництв, розсадників, на рекреаційних майданчиках уздовж автошляхів області, на ринках сіл, селищ та міст», - йдеться в документі.

Також Рижук розпорядився утворити штаби для організації і проведення охоронних заходів, до складу яких включити представників лісогосподарських підприємств, органів внутрішніх справ, екологічних інспекцій, охорони навколишнього природного середовища.

Із представників вищезгаданих організацій будуть утворені рейдові групи для виявлення фактів незаконного вирубування у лісових насадженнях лісового фонду області, особливо на ділянках хвойних лісових культур у масивах, що прилягають до населених пунктів.

Відповідно до розпорядження, на контрольних постах ДАІ та перехрестях доріг проводитимуться перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок.

Також буде контролюватися вирубування хвойних насаджень на територіях, що зазнали радіоактивного забруднення.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.