radomyshl.com Радомышль
 
11 серпня 2013
-

Судді з Радомишля відмовили у достроковому знятті дисциплінарного стягнення

Судді з Радомишля відмовили у достроковому знятті дисциплінарного стягнення

Радою суддів загальних судів під час засідання 24 липня 2013 року прийнято рішення відмовити у задоволенні подання голови Радомишльського районного суду Житомирської області Свінцицького Леоніда Валентиновича щодо внесення пропозиції до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про дострокове зняття дисциплінарного стягнення з судді Радомишльського районного суду Житомирської області Невмержицького Івана Миколайовича. /p>

Підставою для притягнення судді Невмержицького І. М. до дисциплінарної відповідальності було порушення ним вимог статей 409, 411 Кримінально-процесуального кодексу України щодо вирішення питань, зв'язаних з виконанням вироку.

Так, суддя Невмержицький І. М., у порушення встановленого законом порядку, вніс зміни до двох останніх сторінок вироку суду від 29 грудня 2011 року у справі по обвинуваченню Білошицького В. Я. у вчиненні злочинів, передбачених частиною 2 статті 368, частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України, вирішивши таким чином у ньому питання щодо речових доказів та судових витрат, а також безпідставно змінивши попередньо призначену судом міру додаткового покарання Білошицькому В.Я., а саме в частині позбавлення його права обіймати не атестовані, а керівні посади.

Рада суддів загальних судів вважає, що суддею Радомишльського районного суду Житомирської області Невмержицьким Іваном Миколайовичем були допущені істотні порушення вимог кримінально-процесуального закону при здійсненні ним правосуддя, які можуть підривати престиж та авторитет судової системи України, і вирішила відмовити у задоволенні подання.

Джерело: Судова влада України


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • "які можуть підривати престиж та авторитет судової системи України"Про що ви говорите.Не смішіть людей.
  • А яке покарання поніс Невмержицький разом із бувшим прокурором Демчуком за хабарі?Чи в цьому ніхто невбачив злочинних дій цих осіб?