radomyshl.com Радомышль
 
04 вересня 2013
-

Представник з Радомишльського району виборов бронзу на всесвітніх іграх з футболу

Представник з Радомишльського району виборов бронзу на всесвітніх іграх з футболу

Команда ветеранів футболу «Аміко» з Житомирщини виборола бронзові нагороди на Всесвітніх іграх майстрів, які проходили в серпні у місті Турин (Італія).

Наші футболісти увійшли в трійку кращих футбольного турніру WMG 2013 в категорії 50+ у дивізіоні Premier (колишні професіональні гравці). У матчі за 3-4 місце наші футболісти переграли команду з Канади Lads050 з рахунком 2:0. Авторами голів стали Сергій Ходаківський та Петро Базюк.

Срібло отримала інша українська команда - збірна «Харків – Маріуполь». А перемогу як в категорії 50+, так і в абсолютному заліку здобули росіяни - збірна команда Москви "Русь".

Власне турнір 50+ Premier в Турині, де грав Аміко, проходив по незвичайній формулі: до команд старше 50 років були додані більш молоді команди 45-та 40-річних футболістів, утворивши одну групу - 40+ 45+ 50+. Переможці визначались як в загальній першості, так і окремо серед своїх вікових категорій. Тобто в кінцевій номінації в категорії 50+ команди інших вікових груп виключались з роздачі призових місць.

Відтак, разом з Аміко, в категорії WMG 2013 40+ 45+ 50+ стартували ще п'ять команд - «Харків – Маріуполь», Космос, Мастер, канадський "Lads050" та московська "Русь". Фактично, житомирянам довелось грати із значно молодшими футболістами, що забрало чимало сил та енергії.

Результати ігор Аміко в груповому етапі:

Харків-Маріуполь - Аміко - 1:1

Аміко - Мастер - 1:5

Аміко - Русь - 1:5

Lads050 - Аміко - 1:1

Аміко - Космос - 0:3

В результаті Аміко завершила груповий етап на передостанній, п'ятій позиції в групі і у фінальній частині зіграла з канадцями - командою Lads050 за 5-6 місце в категорії

40+ 45+ 50+. Одночасно цей матч став поєдинко за 3-4 місце в категорії 50+. Житомиряни, як ми вже писали, зуміли здобути свою першу перемогу на змаганнях. Обігравши канадців 2:0, Аміко посів 5 позицію в загальній категорії 40+ 45+ 50+ і здобувши бронзу в категорії 50+ престижного дивізіону Premier.

Варто додати, що до складу футбольної команди «Аміко» входили представники 9 районів нашої області:

- Андрушівський район – Басюк Микола, Студзінський Володимир, Мазур Борис;

- Володарсько-Волинський район – Ігнатенко Микола;

- м. Житомир – Тихончук Володимир, Базюк Петро, Ткачук Василь;

- Новоград-Волинський район – Савчин Олексій, Диняк Андрій;

- Лугинський район – Бондар Володимир;

- Малинський район – Мілашевський Василь;

- Радомишльський район – Ходаковський Сергій;

- Червоноармійський район – Корнійчук Вадим;

- Чуднівський район – Горбунов Ігор;

Начальник команди – Вознюк Ігор (Андрушівський район).

Загалом же українська команда на VІІІ Всесвітніх іграх майстрів здобула 136 медалей (51 золоту, 49 срібних та 36 бронзових). У неофіційному командному заліку збірна команда України увійшла до першої десятки країн-учасниць зазначених змагань.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.