radomyshl.com Радомышль
 
05 вересня 2013
-

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОН ОТРИМАВ КОШТИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОН ОТРИМАВ КОШТИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

Гроші надійшли за програмою "Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Ці кошти можуть бути використані як для забезпечення стаціонарного лікування всіх постраждалих, так і для високовартісного лікування у п’яти спеціалізованих лікувальних закладах області : обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського; Житомирському обласному онкологічному диспансері; обласній дитячій лікарні та 1-й і 2-й Житомирських міських лікарнях.

Для проведення такого лікування необхідно надати департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації наступні документи:

"Письмову заяву від хворого, або члена його родини на ім’я директора департаменту; копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи; довідку міжвідомчої експертної комісії про зв'язок захворювання з наслідками аварії на ЧАЕС; копію паспорту (1,2 і сторінка з відміткою про реєстрацію або прописку); копію ідентифікаційного коду; висновок обласного спеціаліста, або інституту медичних наук із зазначенням діагнозу та обґрунтуванням необхідності надання високовартісної медичної допомоги і її обсягу в обласних лікувальних закладах, або за межами області", – поінформував головний спеціаліст департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Микола Мінчук.

Документи можна направляти на адресу департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації: вул. Театральна, 17/20, кімната 318, м. Житомир, поштовий індекс 10014.

На сьогодні за дорученням голови обласної державної адміністрації департаментом охорони здоров'я ОДА проведено моніторинг постраждалих громадян та проводиться аналіз результатів їх диспансерного огляду з метою визначення обсягів лікування у наступному році.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.