radomyshl.com Радомышль
 
12 вересня 2013
-

Журавський виконав обіцянку за 12 днів: школа у селищі Городок отримала комп’ютерний клас. ФОТО

Журавський виконав обіцянку за 12 днів: школа у селищі Городок отримала комп’ютерний клас. ФОТО

На святі Першого дзвоника народний депутат Віталій Журавський пообіцяв школі у селищі Городок Радомишльського району Житомирської області комп’ютерний клас. 12 вересня обіцянка виконана.

«Городок – це колишнє військове містечко. А для військових дотримання слова та дисципліна – не пусті слова. Чесно кажучи, такої оперативності від цивільної людини ми не чекали», - зізналася директор школи Галина Білім.

Новітню техніку Городоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів отримала в рамках Національного проекту «Відкритий світ».

Керівники проекту зазначають, що першим меценатом, який за власні кошти дав можливість українським школярам здобувати освіту за допомогою найсучасніших технологій, став народний депутат Віталій Журавський.

«До реалізації проекту починають долучатись приватні особи і вперше за кошти меценатів, в рамках Нацпроекту «Відкритий світ», сучасною технікою був обладнаний цілий клас, де встановили мультимедійний комплекс, учнівські планшети та вчительський пристрій. Окрім того, у школі тепер доступний широкосмугового доступ до Інтернету», - сказав керівник проекту Руслан Свірський.

За словами Свірського, Національний проект «Відкритий світ» має намір запровадити систему залучення меценатських коштів для того, щоб кожен, хто бажає зробити внесок у залучення новітніх технологій в освіту міг скористатись цією можливістю.

«Усі, хто бажають допомогти державі підвищити рівень освіти до найвищих світових стандартів можуть долучитись до проекту. Ми завжди раді підтримці громадськості у цій не легкій справі і наші двері відкриті для всіх», - резюмував Руслан Свірський.

Журавський виконав обіцянку за 12 днів: школа у селищі Городок отримала комп’ютерний клас. ФОТОЖуравський виконав обіцянку за 12 днів: школа у селищі Городок отримала комп’ютерний клас. ФОТОЖуравський виконав обіцянку за 12 днів: школа у селищі Городок отримала комп’ютерний клас. ФОТОЖуравський виконав обіцянку за 12 днів: школа у селищі Городок отримала комп’ютерний клас. ФОТО

Прес-служба Віталія Журавського


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.