radomyshl.com Радомышль
 
17 червня 2009
-

ППБ почала розливати своє пиво у Радомишлі

ППБ почала розливати своє пиво у Радомишлі Перша приватна броварня розпочала співпрацю з компанією «Рідна марка» щодо розливу власних сортів пива на броварні у Радомишлі. Про це у коментарі Вголос повідомив керівник відділу маркетингу Першої приватної броварні Максим Васильєв.

«Перша приватна броварня і корпорація «Рідна марка» почали співпрацю щодо розливу пива ППБ у Радомишлі, але частково, з завантаженістю кілька десятків відсотків. Розливатимуться деякі світлі сорти пива», - повідомив Максим Васильєв. За його словами, пиво Першої приватної броварні розливатиметься на двох лініях Радомишльської пивоварні і здебільшого постачатиметься на схід України. Подальші перспективи такої співпраці між ППБ та «Рідною маркою» сьогодні перебуваються на стадії обговорення. „Перша приватна броварня” працює з початку 2004 року. Підприємство випускає 11 сортів пива (світле, преміум, міцне, чорне, платінум-світле, платінум-чорне, "Авторське", "Stare Misto", безалкогольне, «Національне») під ТМ „Перша приватна броварня”, а також 2 сорти квасу (ТМ „Квас Львівський”).
Потужність виробництва складає понад 3,5 млн. дал. пива та квасу в рік.
Корпорація «Рідна Марка» була заснована в Києві в 2000 р. Спеціалізацією корпорації є виробництво продуктів харчування і напоїв, переробка фруктів і овочів, виробництво склотари, а також дистрибуція продуктів харчування та напоїв, зокрема морси (ТМ «Морс Лісова Ягода»), пшеничне пиво («Пшеничне еталон»), ячмінне пиво («Радомишль», «Пиво радомишльської пивоварні»), квас («Древлянський»), консервація, соуси, кетчуп, нектари, соки, овочеві соки (ТМ «Бон Херсон», ТМ «Мрія»).
Основними виробничими площадками «Рідної марки» є АТ "Пиво-безалкогольний комбінат "Радомишль" та ТОВ "ПОК Херсон". Компанія експортує свою продукцію у Росію, Великобританію та Німеччину.

Джерело: В Голос


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Соки все пробувал Мрія, пиво еще не все перепробувал, некоторго нету у нас в Чернигове,пиво ваше лучше на розлив у меня на районе продается,в палатке

  иду сейчас по пиво Радомишль, в палатку 2литра покупать
 • Пиво отличное, но только когда в Радомышле то такого попробовать такого как \"постачатиметься на схід України\" нету возможности-пока никак не смог по городу найти.
  Не мешало-бы открыть несколько мест где-бы можно было его попробовать- посидеть с друзьями, колегами, и.т.д.
 • Да эслибы открил Пивзавод свою палатку былоб не плохо ну канечно чтоб чены были подешевле чем везде и обстановочка приятная!!!!
 • Ksu
  Да, согласна с вышесказанным, не хватает заведения, где будет КУЛЬТУРНО представлено наше пиво. Ведь награды приличные завоевывало наше пиво! ) И если бы сделали, пусть не большой, но стилизованый паб, гда были бы все сорта нашего пива.. да и к пиву бы че нить продавали, было бы полно желающих! Но только что бы это не было обычной забегаловкой.. а стилизованое заведение.. я даже представляю.. уютный бар.. на стенах фото с видами строго города.. Ведь это было бы здорово! Для многих и сам город открылся бы в другом ракурсе! Эх... были бы деньги на такое мероприятие.. я бы организовала все в лучшем виде))) К нам бы схiдна Украина ездила пива попить)))
 • Очень нравилось пиво \"Старе Місто\" которое производилось во Львове, но теперь когда его производят в Радомышле вкус совсем не тот Наверное вода в Львове очень отличается от Радомышля Пожалуйста верните львовский вкус пива