radomyshl.com Радомышль
 
21 жовтня 2013
-

Протягом дев’яти місяців на території Радомишльського району 9 неповнолітніми скоєно 8 злочинів

Протягом дев’яти місяців на території Радомишльського району 9 неповнолітніми скоєно 8 злочинів

З загального числа злочинів: 6 – тяжких, 2 – середньої тяжкості. 2 злочини неповнолітні скоїли у групі, 4 злочини в змішаній групі.

Проти дорослих осіб порушено 2 кримінальні справи за ст.304 КК України, за втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність.

По зібраній інформації з навчальних закладів, безпосередніми бесідами з неповнолітніми, які скоїли злочини та з їхніми батьками можна виділити такі причини та умови які спонукають неповнолітніх до скоєння злочину, а саме :

- незайнятість неповнолітніх в позаурочний час, відсутність гуртків та секцій для неповнолітніх;

- низький соціальний рівень життя людей;

- невиконання батьками обов’язків по вихованню своїх дітей;

- низький контроль зі сторони навчальних закладів до своїх учнів;

- негативний вплив алкогольних напоїв на неповнолітніх.

З метою профілактики злочинів та правопорушень серед неповнолітніх на території м.Радомишль та району проводяться оперативно-профілактичні заходи працівниками Радомишльського РВ УМВС спільно зі службою у справах дітей РДА, центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, представниками педагогічних колективів. Щотижнево проводяться рейдові заходи по місцях масового відпочинку молоді в м. Радомишлі та Радомишльському районі.

Також варто звернути увагу, що одним з болючих питань є неблагополучні та кризові сім’ї. Вказані сім’ї відповідними службами спільно з працівниками Радомишльського РВ УМВС перевіряються за місцем проживання і в разі ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, батьки притягаються до адміністративної відповідальності.

Працівниками Радомишльського РВ УМВС проводяться перевірки закладів торгівлі на предмет продажу неповнолітнім особам пива, алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів. В разі порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, продавці та власників закладів торгівлі притягуються до відповідальності.

Радомишльським РВ УМВС України в Житомирській області за 9 місяців 2013 року проведено ряд організаційних і практичних заходів по профілактиці та виявленню правопорушень, злочинів скоєних неповнолітніми жителями Радомишльського району і відносно них. Проводяться профілактичні лекції та бесіди в загальноосвітніх школах, гімназії, ліцеях міста та району на право виховну тематику.


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.