radomyshl.com Радомышль
 
26 листопада 2013
-

«ПЕРША ПРИВАТНА БРОВАРНЯ» ПЛАНУЄ ЗАЛУЧИТИ В «УКРЕКСІМБАНКУ» КРЕДИТ НА 505 МЛН ГРИВЕНЬ

«ПЕРША ПРИВАТНА БРОВАРНЯ» ПЛАНУЄ ЗАЛУЧИТИ В «УКРЕКСІМБАНКУ» КРЕДИТ НА 505 МЛН ГРИВЕНЬ

Пивобезалкогольний комбінат «Радомишль», група компаній «Рідна марка» і «Перша приватна броварня« Для людей як для себе », що входять до складу великого українського виробника пива« Перша приватна броварня », мають намір укласти генеральну кредитну угоду з« Укрексімбанком »з лімітом заборгованості 505 млн грн терміном на 60 міс.

Згідно з повідомленням ПБК «Радомишль» в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, відповідне питання винесено на розгляд акціонерами компанії, яке заплановане на 19 грудня.

Процентна ставка по кредиту, а також його мета його залучення в повідомленні не вказуються.

«Перша приватна броварня» планує в 2013 році в порівнянні з минулим роком збільшити продаж пива приблизно на 40% - до 1,7 млн ​​гектолітрів.

Довідка:

Компанія «Перша приватна броварня» заснована в 2004 році Андрієм Мацола та його сім'єю. У січні 2012 року компанія об'єднала активи з групою OasisCIS, якій на той час в Україні належав пивобезалкогольний комбінат «Радомишль». Серед пивних брендів компанії «Перша приватна броварня. Бочкове »,« Авторське »,« StareMisto »,« Галицька корона »,« Жигулі Барне », Oettinger, CervenaSelka, Bavaria, та інші, а також дві марки квасу« Львівський »і« Древлянський ».

Джерело: minfin.com.ua


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.