radomyshl.com Радомышль
 
27 листопада 2013
-

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РДА ВІДВІДАВ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ У РАДОМИШЛІ

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РДА ВІДВІДАВ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ У РАДОМИШЛІ

У 2013-2014 навчальному році в позашкільних закладах працюють 30 гуртків з охопленням 1630 вихованців, що складає 44% від загальної кількості учнівського контингенту у 2013-2014 н.р. Педагогічний процес забезпечують 19 викладачів. З метою охоплення якомога більшої кількості учнів району позашкільної освітою та розширення мережі гуртків, контингент гуртківців займається на базі загальноосвітньої школи №5.

Сьогодні в Радомишльському районі позашкільну освіту надають: Радомишльський та Потіївський будинки дитячої творчості, міська станція юних натуралістів, міська станція юних техніків.

Заступник голови райдержадміністрації Наливайко К.О. та начальник відділу освіти Складановський Р.Д. відвідали Будинок дитячої творчості у м.Радомишлі. Першими гостей зустріли вихованці молодшої групи гуртку народних танців. Під музику дітлахи старанно повторювали рухи, які демонструвала керівник гуртку Раїса Миколаївна (директор БДТ). Дивлячись на заняття, одразу ж поставало питання: «А скільки часу та терпіння необхідно, щоб глядачі аплодували вправним танцюристам?». На такі питання керівник тільки посміхається. На звітному концерті в Житомирі, саме танцювальний колектив РБДК «Первоцвіт» гідно представляв хореографічне мистецтво району.

Трохи далі, в іншій кімнаті , займаються дітки вишиванням. Вони охоче показують свій творчий доробок. Це напевно найпосидючіші вихованці. Дрібненькі бісеринки, хрестики, ниточки все це перетворюється в дуже красиві вишивки, картини в маленьких, але талановитих дитячих руках.

Взагалі в БДТ працюють: гурток народного танцю (3 групи), вишивки, ляльковий, вокальний, гурток фольклорної ляльки, м’якої іграшки, «Умілі руки», «Кольорові долоньки». Проводять свої заняття для 340 учнів четверо керівників. Діти та їх наставники пишаються своїми творчими досягненнями.

Розвивати свої природничі здібності можуть наші школярі в гуртках, які працюють на базі станції юних натуралістів. Тут займається 383 учні та 64 дошкільнят. 8 викладачів прививають любов до рідного краю, навчають відчувати природу в гуртках «Юні друзі природи», «Юні натуралісти», «Флористика», «Кришталеві джерела», «Природа для дошкільнят», «Основи біології», «Народна вишивка», «Графіка». В живому куточку є і рибки, і папужки, морські свинки, хом’ячки – догляду і уваги їм не бракує. А найменших приваблює невелика експозиція – кабан та косуля в повний зріст.

Розмовляючи з викладачами, дітьми та їх батьками Костянтин Олександрович нагадав позицію Президента України: «Ми робимо стратегічну інвестицію у тих, хто будуватиме і розвиватиме Україну практично до кінця 21 століття. Доручаю забезпечити державну підтримку закладів дошкільної освіти для того, щоб кожна дитина могла розвиватися творчо, ходити в гуртки, секції». .

Ростислав Дмитрович побажав гуртківцям успіхів, творчих здобутків, натхнення та удачі.

На виконання цільової Програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року в Радомишльський БДТ та СЮН придбано комп’ютери, принтери, цифрові фотоапарати, музичний центр, виділено 10 тис грн. на придбання сценічних костюмів. Звісно не всі проблеми вирішені, але зрушення є.

В районі збережені всі заклади позашкільної освіти, викладачі охоплюють заняттями дошкільнят із садочків, працюють в школах, створюють всі умови для гармонійного розвитку підростаючого покоління. Наші юні обдарування займають призові місця на конкурсах, дарують насолоду своєю творчістю та талантами. Рівень педагогічної майстерності керівників гуртків та педагогів позашкільної освіти з кожним роком зростає.

Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.