radomyshl.com Радомышль
 
24 липня 2009
-

Life:) зібрав 99 тис. грн для дитячих будинків України

Life:) зібрав 99 тис. грн для дитячих будинків УкраїниLife:) зібрав 99 тис. грн для дитячих будинків України в рамках акції «Допомогти так легко!»
Благодійний аукціон life:) «З усмішкою допомогти так легко!», Який проходив у рамках виставки «Зірки сміються», зібрав 99 тис. грн завдяки виставленим ексклюзивним лотами від українських зірок. Виставка була організована журналом Hello і оператором мобільного зв'язку life:). Всі гроші, зібрані на аукціоні, будуть передані 4 дитячим будинкам в рамках кампанії life:) «Допомогти так легко!».

3 червня в Українському домі на відкритті фотовиставки «Зірки сміються», організованої журналом Hello і оператором мобільного зв'язку life:), зібралися відомі люди України: телеведучі й актори, співачки, співаки, радіодіджеі, ведучі, танцюристи, дизайнери та спортсмени. Усіх разом їх зібрала благородна мета - своєю усмішкою допомогти дітям вулиці. Вони не тільки стали моделями для зйомки, але й взяли участь у благодійному аукціоні «З усмішкою допомогти так легко!».

На аукціон були виставлені такі лоти: зйомка в кліпі з Ані Лорак, вечеря в компанії українських зірок, а також лот, який викликав найбільше занепокоєння у публіки, - можливість заспівати дуетом з Таїсією Повалій. Перший і другий лот зібрали по 7 тис. гривень. Боротьба за третє пыдняла ціну на нього до 85 тис. гривень. Переможці свою наполегливість в аукціонних торгах пояснили бажанням допомогти у зборі коштів для дитячих будинків. І це гідний приклад того, що з посмішкою так легко допомогти іншим!

Зібрані на аукціоні 99 тис. грн - це лише початок нового етапу кампанії «Допомогти так легко!» Ці гроші будуть перераховані 4 дитячим будинкам України ( «Рідна Оселя» у м. Тлумач Івано-Франківської області, Дитячому будинку сімейного типу в м. Радомишль Житомирської області, дитячому будинку «Оазис» у м. Винники Львівської області та Ватутинское центру при МБФ «Отчий дім» у м. Ватутіне Черкаської області).

За останні три роки (2006-2008 рр..) Програма «Допомогти так легко!» Зібрала 2,3 млн. грн. Всі зібрані кошти life:) перерахував на допомогу 20 дитячим будинкам по всій Україні.


Інформаційно - розважальний портал міста Радомышль
-


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • Ksu
  Вот такие новости приятно читать! Рада, что в этом мире ещё есть благотворительность! Главное что бы дети её ощущали!
 • Да б..ин, если одни стараютса что бы помочь то другие ждут когда перечислят деньги..........................................................................
  .....................
 • Я скажу это не так много 99 тис. грн. а детских домов больше 100 и мне кажетса в раз десять.
 • xdedx,
  ну если утебя есть больше так помоги ..... wink

  xdedx,
  если есть у тебя больше они всегда ждут............ wink