radomyshl.com Радомышль
 
24 липня 2009
-

Радомышль - Война

Радомышль - ВойнаВ Радомишлі розпочалася війна ... ФОТО
Раннім недільним ранком 22 червня 1941 року після артилерійської та авіаційної підготовки німецькі війська перейшли кордон СРСР. Вже після цього, в 5:30 ранку, посол Німеччини в СРСР Шуленбург з'явився до народного комісара закордонних справ СРСР Молотова і зробив заяву, зміст якого зводився до того, що радянське керівництво проводило підривну політику в Німеччині та окупованих нею країнах, і "зосередив на німецькому кордоні всі свої війська в повній бойовій готовності ". Заява закінчувалася наступними словами: "Фюрер наказав німецьким збройним силам протистояти цій загрозі всіма наявними в їх розпорядженні засобами".

Першими удар фашистів взяли на себе прикордонники України та Білорусі. Один з таких епізодів початку війни вирішили воскресити ті, кому історія народу - не "до лампочки". Кілька військово-історичних клубів Києва і України "розіграли" бій на одній з прикордонних застав. При цьому "постановка" справді нагадувала бойові дії: вибухи піднімали хмари пилу, строчити кулемети і гармати.

Учасники цього "бою", а їх було близько 150-ти осіб, зуміли не тільки показати реалії того страшного ранку, але й збергли найдрібніші деталі, починаючи з озброєння і закінчуючи формою та набоями.

Сам "бій" проходив поблизу міста Радомишль, та був організований Олексієм Шереметьєва, президентом клубу "Красная звезда" і відомим у своєму колі фахівцем по військовій історії.

В заходах, присвячених 22-го червня, брала участь і його дружина Ольга Богомолець-Шереметьєва, відомий лікар і не менш відома співачка. Вона разом з військовим аташе Росії заспівали кілька пісень воєнних років. А потім була солдатська каша і фронтові "сто грамів",замінені, правда, холодним пивом.

Радомышль - Война

Радомышль - Война

Радомышль - Война

Радомышль - Война

Радомышль - Война

Радомышль - Война

Радомышль - Война

Радомышль - Война

Радомышль - Война

Радомышль - Война

Радомышль - Война

Радомышль - Война


Інформаційно - розважальний портал міста Радомышль
-


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
 • ДА мне кажетса былоб очень интерестно принять учяствеэ в этом мироприятии!!!
 • Прикольно, посмотреть би такое действие 1941 года, да и принять участие класно.
 • А где имено проводился бой???
 • xdedx если би ти заранее узнал что будет проводится и место пошол би сходил, а так уже все только на фотках, надо афишу на сайт
 • Извени но я нечего не понял.
 • xdedx ну еслиби ти знал, где и как проводится будет, пошол би сходил, а так уже все. вот о чем я. А в газетах чево ниче з афиши не пишут где что будет проводится, какие мероприятия? Надо на сайт афишу
 • Да афиша не помешалаб я ребятам когдато уже придлагал но все так както замнялось.
 • Sour-sweet - непременно..
 • да, это хорошо... наш Радомишль уже будут знать не только за ПИВО и квас....
 • В этом мероприятии участвовал мой знакомый))) Так что, если в следующий раз в Радомышле будет проходить такого рода мероприятия, я буду на этом сайте отписывать_ когда и где!
 • А трава, що зкошена лежить, косив мій дружбан, і вже тоді, як прийшов час згрібати це діло, то він відшукав чимало гільз
 • Хотілось би там побувати...
 • це круто що проводяться такі події,може наші люди будуть більше цінувати свободу яку їм надали в таких боях.....
 • That\'s 2 cevelr by half and 2x2 clever 4 me. Thanks!