radomyshl.com Радомышль
 
13 грудня 2013
-

РАДОМИШЛЬСЬКІ ДІТИ ПРОДОВЖУЮТЬ СТАВАТИ НА СТЕЖКУ ЗЛОЧИННОСТІ

РАДОМИШЛЬСЬКІ ДІТИ ПРОДОВЖУЮТЬ СТАВАТИ НА СТЕЖКУ ЗЛОЧИННОСТІ

Служба у справах дітей Радомишльської районної державної адміністрації повідомляє, що згідно інформації наданої Радомишльським РВ УМВС України в Житомирській області за 9 місяців 2013 року на території Радомишльського району 9 неповнолітніми скоєно 8 злочинів. З загального числа злочинів: 6 – тяжких, 2 – середньої тяжкості, 2 – злочини неповнолітні скоїли в групі. Переважна більшість злочинів скоєна мешканцями Радомишля і майже всі неповнолітні що вчинили злочин, є учнями шкіл або вищих навчальних закладів. Після детального аналізу кожного злочину було встановлено, що в середньому, злочини скоєні 16-17 річними юнаками.

Однією з причин зростання правопорушень серед неповнолітніх є послаблення виховної функції сім'ї або відсутність догляду та контролю за поведінкою дитини з боку батьків. Найбільшу криміногенну небезпеку становить формування у сучасних підлітків потреби в алкоголі, що спонукає до пошуків будь-яких шляхів добування коштів для його купівлі, приводить до зняття соціального контролю, імпульсивної, неконтрольованої свідомістю поведінки. Сьогодні одним з характерних видів злочинності неповнолітніх є крадіжки, які становлять майже 85 % від усіх учинених злочинів неповнолітніми.

Дослідження останніх років свідчать про зростання кримінальної активності неповнолітніх, чинник якої – безпритульність або бездоглядність дітей. Вважається, що недоліками сімейного виховання обумовлено 60-80 % випадків протиправної поведінки неповнолітніх.

Тому, у зв’язку з такою плачевною статистикою протягом 2013 року службою у справах дітей Радомишльської районної державної адміністрації було здійснено 42 виступи серед учнівської молоді в 9 навчальних закладах Радомишльського району, 1 виступ на загальношкільних батьківських зборах. Також проведено 19 профілактичних рейдів в денний та вечірній час. Задля виявлення безпритульних та хуліганів. Під час даних рейдів були перевірені розважальні заклади в частині дотримання заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім та перебування дітей віком до 16 років в розважальних закладах. Нині з 15 неповнолітніми, що перебувають на обліку, працівниками служби у справах дітей постійно проводяться профілактичні бесіди.

Найголовніше – повернути дітям відчуття безпеки та відновити довіру до суспільства, створивши всі необхідні умови для виховання та розвитку, оточивши їх атмосферою особливої уваги і турботи в рідній сім'ї.

Скільки ж повинна пережити дитина, щоб вибрати вулицю своєю домівкою! За лускою грубості, невихованості, зухвальства у переважної більшості бездоглядних і безпритульних дітей сховані вразлива душа, що сподівається на чудо, віра у справедливість. Адже вони – діти і борються з усіх сил за право жити, навіть якщо для цього доводиться стати в опозицію до вимог, традицій і моральності соціуму. І якщо ми хочемо їх зрозуміти й допомогти, то, принаймні повинні повірити в це.

radomyshl.com


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.
  • ти шо охрененів?
  • вот все сидят здесь умные ...образованные(на сколько это возможно в радомышле)а чего не пойдёте на улицу не поможите этим детя!?вы же суки сами продаёте водку и сигареты им..