radomyshl.com Радомышль
 
17 грудня 2013
-

В РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ МІТИНГ В ЧЕСТЬ ДНЯ ЛІКВІДАТОРА

В РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ МІТИНГ В ЧЕСТЬ ДНЯ ЛІКВІДАТОРА

Одну з найбільших аварій – аварію на Чорнобильській АЕС (ЧАЕС) знає і пам’ятає весь світ. 14 грудня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської станції. Тож щороку саме цього дня ми вшановуємо відважних учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

13 грудня біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбувся мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

В заході прийняли участь працівники районної ради, міської ради, представники установ, підприємств міста, учні та вчителі шкіл.

Ліквідаторів аварії на ЧАЕС представляли Мельник В., Лазука В.,Назаренко С., Глушаков М., Золотар В., Сідей П., Гальченко М., Іващенко В., Гринцевич В., Марчук О., Гриневич П., Миронюк В., Зіневич І., Щипанський М. Щороку ряди їх рідшають, але вдячність поколінь збільшується. Ці мужні люди пройшли горнило Чорнобиля ціною власного здоров’я. Вічна вдячність живим і світла пам’ять загиблим!

Головою РДА висловлено велику вдячність за самовідданість та героїзм. Адже ціною власного життя та здоров’я без вагань та роздумів, вони ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити

значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Також символічно школярі подякули ліквідаторам та вручили їм квіти.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров'я майбутніх поколінь.

Радомишльська РДА


Увага!
Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту, залишені ними у коментарях.
За зміст коментаря відповідає його автор.